Wygraj wyjazd do showroomu Monnari!


Niewymuszony szyk, stonowana elegancja, łatwość  łączenia poszczególnych elementów, dbałość o szczegóły oraz harmonia barw – oto główne cechy najnowszej, jesienno–zimowej kolekcji Monnari. Sygnowana krojem ubiorów szalonych lat 60. i 80., uszyta z najlepszych tkanin zachwyca na całym świecie kobiety dbające o najmniejszy szczegół swojego ubioru.

Geometryczne motywy, stylowe zdobienia i proste kroje przenoszą nas w czasy Mary Quant i jej słynnego „Chelsea look”. Wyraziste kontrasty zestawione z prostymi formami dodają dziewczęcego powabu i odmładzają, zarazem pozostając uniwersalnymi.

Planując jesienne okrycie nie zapomnijmy o nieustającym hicie ostatnich sezonów - getrach, spodniach-rurkach i trenchu. Wszystko to znajdziemy na sklepowych półkach Monnari.
Stonowane kolory - beże, szarości, czernie - umiejętnie połączone z wyrazistymi barwami dodatków dodadzą naszemu wizerunkowi iskry i niebywałej elegancji. W Monnari nie braknie również wszelkiego rodzaju swetrów – od obszernych kardiganów, poprzez ciekawe, często asymetryczne pulowery, po standardowe golfy i bliźniaki.
Sesja zdjęciowa dla najnowszej kolekcji odbyła się w miejskich plenerach. Tematycznie przedstawia szyk i elegancję mieszkanki metropolii. Za obiektywami stanęli: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.

Monnari, jak zawsze, mistrzowsko proponuje kobietom połączenie w ubiorze klasyki z artystycznym pięknem! W obu przypadkach występują proporcje idealne, które tej jesieni nie powinny nas ominąć!


Najnowsza kolekcja dostępna jest w salonach Monnari na terenie całego kraju oraz na stronie www.emonnari.pl.


WYGRAJ ZAPROSZENIE DO SHOWROOMU MONNARI!!!
22 września 2012 r., Łódź

Już dzisiaj weź udział w naszym konkursie „Klasyka na jesień” i zdobądź wyjątkowe zaproszenie do showroomu Monnari. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć stylizację z przynajmniej jednej propozycji sklepu e-Monnari. Następnie, należy wysłać na adres: konkurs@domodi.pl  link do zestawu konkursowego, swoje zdjęcie i odpowiedź na pytanie: DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY MASZ JECHAĆ Z NAMI NA SPOTKANIE Z MONNARI?

Warunkiem udziału w konkursie jest również dyspozycyjność w dniu 22 września i możliwość dojazdu do Łodzi. Serwis Domodi ponosi koszty biletów PKP w obydwie strony. Jedną z atrakcji spotkania w Monnari jest spotkanie jednych z najlepszych i najpopularniejszych blogerek modowych z całej Polski. Spotkacie tam m.in.:


www.thesignofdesign11.blogspot.com              
www.balakier-style.blogspot.com
www.wantataste.blogspot.com
www.miss-redhead.blogspot.com
www.fashioneria.blogspot.com
www.styloly.blogspot.com
www.kapuczina.blogspot.com
www.misscferreira.blogspot.com

Zgłoszenia stylizacji przyjmujemy do niedzieli 16 września br., a w dniu następnym, tj. 17 września ogłosimy wyniki na naszych stronach.

1 komentarze :

  1. Rewelacyjna akacja! Byłoby naprawdę miło, gdyby takich okazji było więcej w różnych miastach :)

    OdpowiedzUsuń