Jedź na Fashion Philosophy Fashion Week Poland z Domodi!Blogerko, blogerze! Zbliża się największa modowa impreza w Polsce, a my organizujemy konkurs, który być może umożliwi Ci wyjazd na Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2012! Jeśli prowadzisz bloga o modzie i uczestnictwo w łódzkim wydarzeniu jest Twoim marzeniem - weź udział w naszym konkursie.

Aby wziąć udział, wystarczy wejść na Domodi.pl, stworzyć w Kreatorze Kolekcji zestaw prezentujący Twoją propozycję stylizacji na Fashion Week, wkleić go do posta na swoim blogu (wystarczy skopiować kod dostępny na stronie zestawu po kliknięciu w przycisk "Umieść na blogu:) i przesłać link do konkursowego posta na nasz e-mail konkurs@domodi.pl

Autor najciekawszego posta popartego interesującymi komentarzami czytelniczek wygra
dla siebie:
·        czterodniową  akredytację na Fashionphilosophy Fashion Week Poland 2012 (24.10-28.10.2012)
dla czytelników
·         5 biletów do  Showroomu FW – do rozdania (w konkursie, giveaway'u, etc.)

Akredytacja uprawnia do przebywania w strefach: Designer Avenue - pokazy mody, OFF Out Of Schedule - pokazy mody, Showroom - prezentacje projektantów, Concept Store oraz na wystawie Young Fashion Photographers Now  - wystawa fotografii w dniu  25-28.10.2012 (czwartek/piątek/sobota/niedziela) w godz. otwarcia i zgodnie z harmonogramem pokazów.

Osoba, która wygra konkurs będzie miała szansę by poczuć się jak dziennikarka modowa i przygotować relację ilustrowaną zdjęciami z FW oraz wrzucenia jej na swojego bloga. 

Czas nadsyłania zgłoszeń: 14.10.2012.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 17.10.2012 (uwaga! przedłużyliśmy termin o 2 dni!)
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod mailem konkurs@domodi.pl :)

1 komentarze :

  1. The blog about fashion should not only contain the relevant information, but also be detailed. Such a criterion allows us to demonstrate visually the novelties of modern trends.

    OdpowiedzUsuń