Wrocław Fashion Meeting

Sobota, 10.11.2012r. Targi mody Wrocław Fashion Meeting. Wielu z nas czekało na to wydarzenie z niecierpliwością! Czas na krótką relację. Dzisiejszego posta przygotowała dla nas Kasia z bloga www.babeczki-na-wybiegu.blogspot.com.
Kilkudziesięciu wystawców, pokazy mody, konkursy to tylko część programu imprezy, co poza tym? Możliwość poznania kreatywnych i odważnych ludzi, porozmawiania z projektantami i oczywiście innymi pasjonatami mody i designu. Wszystko to w jednym miejscu, hali IASE.
  
Do kolejnego pokazu, mody XL jeszcze chwila czasu, więc przyjrzyjmy się co można było kupić u wystawców i w showroomach. Na targach gościła nie tylko moda…


 fot. Agata Wątroba

Krótki pokaz mody XL. Szkoda, że tylko jeden! Może w kolejnej edycji pojawi się więcej marek.

Dla tych, którzy opuścili to wspaniałe wydarzenie  jeszcze kilka zdjęć. Patrzcie i żałujcie, że Was nie było ;)
Popołudniu odbył się jeszcze pokaz Stylowy Wrocław, gdzie na wybiegu prezentowali się amatorzy, ludzie dla których moda to zabawa, ale i sposób na życie. O 19.00 miał miejsce pokaz finałowy i losowanie nagród.  Tak emocjonujący dzień dobiegł końca. Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu na pewno już nie mogą się doczekać kolejnego Wrocław Fashion Meeting.

Uczestników konkursu Stylowy Wrocław sfotografował Mariusz Rymanowski (zapraszamy na jego bloga):
Zdjęcia uczestników wydarzenia (autorstwa Możnawszystko Photography):0 komentarze :

Prześlij komentarz