Targi Misz-Masz vol.3

Już po raz trzeci Domodi ma przyjemność piastować patronat nad niezwykłymi targami ubrań i dodatków Misz-Masz. Kolejna edycja tego niecodziennego zderzenia mody niezależnej z kulturą masową odbędzie się 13 lutego 2013 r. w CH Blue City w Warszawie.
Misz-Masz to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Jej pomysłodawczyni Zuzanna Prusińska postanowiła zmierzyć się z propagowaniem produktów młodych twórców, którzy w zestawieniu z ogromnymi budżetami stojącymi za popularnymi brandami odzieżowymi często nie mają szans na wyjście z cienia. Idea targów opiera się na zaprezentowaniu odbiorcy masowemu projektów młodych artystów, które mogą być wspaniałą alternatywą dla standardowych zakupów w sklepach sieciowych.
Sylwia Całus

Fun in design

Targi udowadniają, że w przystępnych cenach można kupić projekty w najwyższej jakości i wzornictwie, mając dodatkowo kontakt z osobami, które uczestniczyły w ich tworzeniu od pomysłu do samego końca ich realizacji. Całość nie bez powodu odbywa się w centrum handlowym - to tu przychodzą klienci, którzy często nie mają styczności z młodym pokoleniem twórców, prowadzących swoje kampanie promocyjne jedynie w Internecie.
Magda Barcik
Mnishka
Rilke
Na najbliższej edycji, która z racji daty, ma tematykę walentynkową, zaprezentuje się ponad 60 projektantów. Są wśród nich twórcy ubrań w najróżniejszych stylach, biżuterii, butów, dodatków. Znajdzie się coś dla kobiet w ciąży, ale też dla małych pociech. Panowie będą mogli uzupełnić szafę o kolorowe koszulki, ale też zamówić szyty na miarę garnitur.
Domodi poleca!


Więcej informacji znajduje się na stronie Misz-Masz na Facebooku:
https://www.facebook.com/MiszMasz.targi

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/151133928369955/
0 komentarze :

Prześlij komentarz