Blog in Style vol.2 - relacja


W miniony weekend na zaproszenie wirtualnego showroomu La Foret mieliśmy przyjemność wziąć udział w drugiej edycji warsztatów Blog in Style. Zapraszamy do lektury naszej krótkiej relacji:

Sobotnie popołudnie rozpoczęliśmy od wysłuchania wykładu Marty Krupińskiej, która w ciekawy sposób opisała pracę w ogólnopolskim magazynie o modzie (HOT moda&shopping). Kolejnymi prelegentami byli przedstawiciele marki SONY i choć ich prezentacja była szalenie interesująca, to w powietrzu dało się wyczuć nerwowe oczekiwanie na gwiazdę warsztatów, Maję Sablewską. We Wrocławiu nie obcuje się na co dzień z gwiazdami tego formatu, zaproszenie na event tak popularnej osoby spotkało się z ogromnymi emocjami. Maja nie dość, że wyglądała pięknie, miała również wiele do powiedzenia. Zauroczył nas sposób jej wypowiedzi - totalnie na luzie, nie dało się zatem odczuć, że siedzimy na konferencji, prędzej na niezobowiązującej kawie w gronie przyjaciółek. Artystka skupiła się na zaprezentowaniu swojej debiutanckiej książki, podpowiedziała, w jaki sposób można odnaleźć swój indywidualny styl i podzieliła się z nami wskazówkami dotyczącymi budowania wizerunku. Musimy przyznać, że była to szalenie ciekawa lekcja brandingu! Sobota upłynęła jeszcze pod znakiem zapowiedzi kolejnej edycji Fashion Weeku - dzięki uprzejmości Mateusza Kaczorowskiego dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek na temat samego eventu, a także poznaliśmy m.in. zasady przyznawania akredytacji.

Niedziela to z kolei święto blogerów. Na scenie zaprezentowała się Jessica Mercedes, jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Młoda fashionistka podzieliła się z nami swoimi historiami, zdradziła w jaki sposób wspinała się na szczyt (a jak się okazuje, początkowo była w stanie zrobić naprawdę wiele, by osiągnąć swój cel) i w zabawny sposób przedstawiła swoje spostrzeżenia ze światowych tygodni mody. Publiczność dała się ponieść jej spontaniczności oraz radosnemu podejściu do życia. Przygotowana na najwyższym poziomie prezentacja wprawiła nas w dobry humor i dodała energii na kilka kolejnych godzin. Następnie swoje wystąpienia zaprezentowali: Radzka (wrocławska vlogerka) oraz Vanitas.

Salę konferencyjną opuszczaliśmy z lekkim smutkiem i żałowaliśmy że to wszystko tak szybko się skończyło. Wychodziliśmy stamtąd z postanowieniem, że na kolejną edycję na pewno wrócimy (może już w roli prelegentów). W tym oto miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom wydarzenia, za wspaniały i inspirujący weekend, który udowodnił, że nasza rodzima blogosfera ma wiele do powiedzenia, a złote lata są dopiero przed nami.

Popieramy takie inicjatywy i cieszymy się, że powstaje ich coraz więcej we Wrocławiu. Blog in Style to przede wszystkim niepowtarzalny klimat, cudowni ludzie i wiedza przekazana w naturalny i intuicyjny sposób. Mieliśmy przyjemność poznać nowe osoby, wysłuchać wielu interesujących prelekcji i ostatecznie, uzbrojeni w nowe pomysły, ruszamy z impetem do działania!


1 komentarze :

  1. dziwne, bo na swoim blogu opisuje Pani to wydarzenie zupełnie inaczej hmmm

    OdpowiedzUsuń