Domodi podejmuje współpracę z ParfoisDo portfolio Domodi.pl, jednego z największych w Polsce serwisów e-commerce z elementami społecznościowymi dołącza kolejna prestiżowa marka – Parfois, portugalski lider sektora modnej biżuterii i dodatków. Jest to pierwszy serwis typu social-commerce, z którym współpracuje ta portugalska marka.

Marka Parfois aktywnie korzysta z dostępnych narzędzi social media. Swoje działania opiera głównie na wykorzystywaniu funkcji dostępnych w serwisie Facebook czy Twitter, choć chętnie posługuje się także bardziej innowacyjnymi formami promocji, zamieszczając swoją ofertę w serwisie Pinterest oraz Instagram. Kolejnym krokiem, dopełniającym działania z zakresu e-PR, social media i e-commerce jest rozpoczęcie współpracy z serwisem Domodi.pl, który oprócz kwestii wizerunkowych może zaoferować marce wyraźny wzrost ruchu na stronie internetowej. 

Domodi.pl zapewnia dotarcie do setek tysięcy osób interesujących się modą i stylem, które inspirują się i kupują w internecie - umożliwiamy zarówno ekspozycję marki jak i zwiększamy liczbę kupujących w sklepach on-line współpracujących marek. Jesteśmy naturalnym miejscem dla sklepów i marek, które chcą zwiększać swoją obecność w internecie – mówi Krzysztof Wierzbicki, Prezes Zarządu Domodi.pl

Manuel Ribeiro, Online Manager marki Parfois zapytany o powód podjęcia współpracy z serwisem wyznał: Dzięki serwisowi Domodi.pl widzimy szansę na możliwość dotarcia do nowych klientów. Od jakiegoś czasu jesteśmy obecni na polskim rynku, dlatego też postanowiliśmy skupić się mocniej na działaniach prowadzonych w tym kraju. Nie ukrywam również, że zależy nam na wzmocnieniu wizerunku marki, a także zanotowaniu wzrostu sprzedaży w sklepie internetowym. Domodi.pl wydaje się być idealnym narzędziem do zrealizowania tych celów.

Produkty z aktualnej kolekcji Parfois zostały już dodane do bazy Domodi.pl Z myślą o marce została również stworzona specjalnie dedykowana strefa, która w jednym miejscu skupia dostępny asortyment i pozwala na wykorzystywanie przez użytkowników produktów do tworzenia kolaży: http://domodi.pl/strefa_marki/parfois

0 komentarze :

Prześlij komentarz