Wielkie otwarcie ĘĄ

Trzymamy rękę na pulsie, jeśli chodzi o wszelkie wydarzenia modowe, nie mogło nas zabraknąć zatem na otwarciu nowego butiku we Wrocławiu. ĘĄ, bo taką nazwę nosi to wyjątkowe miejsce na modowej mapie stolicy Dolnego Śląska, pozytywnie zaskoczyło nas zwariowanym asortymentem i przemiłą obsługą.


W czwartkowy wieczór 31.01, babska część ekipy Domodi.pl, w składzie Mariola, Kasia oraz Venila wybrały się na otwarcie wyżej wspominanego butiku. Uzbrojone w ciepłe szaliki (bo zimno) i dobry humor postanowiły zrobić wizję lokalną tego wychwalanego pod niebiosa miejsca. Gdy już tam weszły zachwytom nie było końca!
Zacznijmy od samego lokalu.Całość urządzono w bardzo minimalistycznym klimacie. Ściany zapełnione zostały sznurkami z rzędem wielobarwnych okularów Brylove (każdy model w cenie 39 PLN), gdzieniegdzie wystawały dodatkowo kolorowe zdjęcia z inspiracjami. Nad całym butikiem pieczę sprawuje tekturowy łoś (renifer?), który z góry spogląda na klientów. Jeśli myślicie, że ĘĄ to jedynie okulary, to szybko musimy wyprowadzić Was z błędu. Znajdziemy tutaj również mnóstwo biżuterii (pierścionki, wisiorki, bransoletki itd.), torby, plecaki, czapki, a także kilkanaście innych przedmiotów, które sprytnie i bez mrugnięcia okiem odpicują naszą stylizację. Z ręką na sercu stwierdzamy, że po prostu trzeba tu przyjść i pooglądać te wszystkie cuda. Ostrzegamy, że można stracić głowę dla wielu z nich, ale mamy również dobrą nowinę: większość asortymentu jest bardzo przychylna dla naszej kieszeni ;)

Młodzi Wrocławianie nareszcie będą mogli dotknąć i przymierzyć akcesoria, które do tej pory dostępne były jedynie w butikach  internetowych. W ĘĄ znajdziemy produkty znane nam wcześniej ze sklepów Brylove.pl czy Vintageshop.pl Te wszystkie miejsca łączy jedno gorące nazwisko: Marta Kaźmierczak – kobieta z niezwykłą energią i charyzmą, dzięki której moda niezależna nabiera w Polsce nowego znaczenia.
Mieliśmy przyjemność porozmawiać z właścicielką butiku i wymienić się swoimi refleksjami (przydzielamy sobie +100 punktów do lansu).

Musimy przyznać, że pomimo małych rozmiarów butik robi wrażenie. I to nie tylko na nas! Na otwarciu zjawiła się grupa osób, które z wypiekami na twarzy śledzą nowe trendy i wspierają wszystkie nowe inicjatywy w naszym mieście. W kolejce do wejścia (tak, tak, było nas tak dużo, że na wejście trzeba było chwilę poczekać) wypatrzyliśmy kilka znajomych twarzy: modowe blogerki oraz redaktorki popularnych lifestylowych serwisów.

Butik ĘĄ znajduje się przy placu Jana Pawła II 7, na rogu placu i ul. Ruskiej we Wrocławiu. Spokojna głowa, wyrazisty neon nie da Wam przejść obok siebie obojętnie! A jako że wypatrzyliśmy tam dla siebie kilka niezbędnych gadżetów, mówimy Wam do zobaczenia!


0 komentarze :

Prześlij komentarz