Ubrania od projektantów w Domodi.pl
Zień, Jemioł, Kupisz, Wołczyńska czy Plich - te nazwiska nie są obce nikomu, kto interesuje się polskim rynkiem odzieżowym. Trend na slow life dotarł również w rejony mody: szybkie i bezmyślne zakupy w sklepach sieciowych coraz częściej zastępowane są shoppingiem w mniejszych butikach lub pracowniach młodych projektantów.
Moda na świadomy konsumpcjonizm w naszym społeczeństwie wciąż wzrasta i odnotwouje się coraz większe zainteresowanie ubraniami od projektantów oraz niszowych marek. Po czasach, kiedy w sklepach nie było zupełnie nic, nadeszły lata dobrobytu, przepełnionych galerii handlowych i kultury masowej. Ten etap w końcu przeminął i aktualnie obserwujemy wzmożone zainteresowanie początkującymi markami oraz ubraniami od projektantów, szytych w liczbie kilku sztuk, wykonywanych z najlepszych materiałów. I nawet jeśli z ich nabyciem wiąże się wydanie wyższej sumy, zaczynamy wierzyć, że to inwestycja na lata.

Serwis Domodi.pl oficjalnie rozpoczął współpracę z butikiem Mostrami.pl. A to oznacza, że baza produktowa tego wirtualnego showroomu wzbogacona zostanie o ubrania oraz dodatki z najnowszych kolekcji topowych polskich projektantów oraz marek. To nie lada gratka dla wszystkich użytkowniczek serwisu, które od tej pory do tworzenia zestawów będą mogły używać produktów z wyższej półki.

Mostrami i Domodi łączy jedno: oba serwisy są pionierami w swojej branży. Domodi.pl to największy w Polsce serwis typu e-commerce z elementami społecznościowymi, Mostrami to z kolei pierwsza na rynku inicjatywa zrzeszająca w jednym miejscu polskich kreatorów mody.

W Domodi.pl przeglądać będzie można najnowsze kolekcje polskich projektantów. W serwisie powstała już specjalna zakładka: http://domodi.pl/sklepy_mostrami
0 komentarze :

Prześlij komentarz