Wernisaż Solar & K Mag w Poznaniu

5 lutego na zaproszenie marki Solar, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w elitarnej, poznańskiej premierze albumu Solar i K Mag Inspirują, który jest owocem rocznej przygody  obu marek.

Jedna z najlepszych rodzimych marek odzieżowych z tradycjami plus awangardowy magazyn lifestylowy. Co je łączy? Bezbrzeżne zamiłowanie do mody i sztuki. Brzmi dobrze. Nie mogło nas zatem zabraknąć na premierze albumu Solar i K Mag Inspirują, będącego wynikiem kooperacji obu firm. Projekt miał na celu promowanie młodych artystów oraz wydobycie nieznanego dotąd wizerunku marki Solar. W efekcie powstało 10 zupełnie odmiennych sesji zdjęciowych, nad którymi pracowali fotografowie, styliści i ilustratorzy. I choć za każdą sesją kryje się inna historia i inne emocje, wszystkie projekty łączy jedno: pasja, wrażliwość oraz odwaga. Moda fotografowana i projektowana z emocją. Odważnie pokazana oczami młodych artystów w magazynie twórców – niepokornym i niezwykłym. Taki był cel projektu Solar + K MAG Inspirują – we wstępie albumu pisze Aleksandra Pyzio, a my musimy zgodnie przyznać, że zamysł został zrealizowany na piątkę z plusem!
Podczas eventu obecne były osoby z firmy Solar, a także ludzie mniej lub bardziej powiązani ze światem mody. Chyba nie musimy wspominać, że było szalenie inspirująco? Prywatnie podziwiałyśmy kreację pani Aleksandry Pyzio, Dyrektor ds. Rozwoju marki Solar, która podczas spotkania zaprezentowała się w sukience z kolekcji jesień 2013. Wysłuchując wielu pasjonujących opowieści na temat rozwoju marki, już zacieramy ręce na myśl o nadchodzących kolekcjach. 

Maria Pyzio (Prezes Zarządu Solar Company S.A.), Katarzyna Smoła (Domodi.pl)
Pełne podziwu dla firmy, miałyśmy przyjemność osobiście złożyć gratulacje Pani Marii Pyzio (Prezes Zarządu Solar Company S.A.) oraz Panu Stanisławowi Bogackiemu (Prezes Zarządu Solar Company S.A.) za wielką odwagę i podążanie z duchem czasu w angażowaniu się w tak niestandardowe formy promocji.

To był dla nas wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wróciłyśmy naładowane energią i modową zajawką na co najmniej najbliższy miesiąc!


2 komentarze :

  1. Pieknie:) Sama bym z checia poszla na ten wernisaz;-) A Pani Kasia pieknie wygladala!

    OdpowiedzUsuń
  2. Alex, było bardzo inspirująco! Dziękujemy za miłe słowa. :)

    OdpowiedzUsuń