By Insomnia od dziś w Domodi.pl

Marka By Insomnia została stworzona jesienią 2011 roku przez duet charyzmatycznych projektantek Natalię Pstrokońską i Marlenę Niestryjewską. Autorki tworzą serie niekonwencjonalnej odzieży dla nowoczesnych kobiet, ceniących styl i wygodę w jednym. Ubierających się odważnie i z klasą. Będących źródłem inspiracji dla innych.

Otwarcie butiku By Insomnia we Wrocławiu
Każda kolekcja By Insomnia, łączy skandynawską prostotę z estetyką ulicy Kopenhagi. Minimalizm wzoru został uzupełniony zapadającym w pamięć fasonem, za każdym razem szalenie schlebiającym sylwetce.
Dzięki nowatorskim pomysłom na spodnie, T-shirty, sukienk i spódnice, marka dedykowana jest najbardziej wymagającym kobietom.

Niezaprzeczalnie jakość materiału i wykonania dla By Insomnia ma najwyższy priorytet. Odzież szyta jest wyłącznie z materiałów 100% bawełnianych, pochodzących od najlepszych w Polsce dostawców. W tym większą dumą przedstawiamy nową, wyjątkową kolekcję By Insomnia w Domodi.pl

Bluzka z bawełnianego jersay
Bluzka luźna z cienkiej bawełny

Bluzka z kolekcji wiosennej
Bluzka z limitowanej serii

Zobacz wszystkie ubrania By Insomnia z najnowszej kolekcji marki tutaj!

By Insomnia dostępna jest w kilkunastu sklepach na terenie całej Polski, a także  w sprzedaży online http://byinsomnia.com/

1 komentarze :

  1. Thanks for sharing this amazing and informative article ... enjoyed every bit of it .. :)
    Apu

    OdpowiedzUsuń