IV TARGI MISZ MASZ

Już po raz czwarty obejmujemy patronat nad targami polskich projektantów. Czwarta edycja, na którą zapraszamy już 10 marca odbędzie się pod hasłem: Budzimy garderoby z zimowego snu!

Zbliża się wiosna, trzeba pomyśleć o lżejszych płaszczach, nowych butach, kolorowych dodatkach do ulubionych swetrów, których pewnie jeszcze znając nasz klimat nie porzucimy, ale nadamy im nowego wyglądu. Przedwiośnie to doskonała okazja do odświeżenia swojej garderoby. 

Misz-Masz to pierwsze targi tego typu nastawione na promocję polskich twórców wśród nowej grupy odbiorców. Swoją obecność podczas IV edycji targów potwierdziły takie marki i tacy projektanci, jak: The Urban Beard, ALEKSANDRA MARKOWSKA i Kasia Miciak design, La Mimi, SiS, mint and pepper, Zupa z Wieprza, Limonczello, ZuKi. 

Przewrotnie targi promujące modę niezależną odbędą się tradycyjnie w... centrum handlowym! Dlaczego właśnie tam? Młodzi twórcy najczęściej bez środków na szeroką promocję nie maja możliwości zaprezentować się szerszej publiczności niż ta zebrana na portalach społecznościowych, targach w klubach. To grupa pasjonatów, stałych klientów, która regularnie chodzi na tego typu wydarzenia i śledzi poczynania ulubionych projektantów. Niewątpliwie to ważna publiczność, ale warto otworzyć się na nowych odbiorców. Tych, który nie znają jeszcze zalet kupowania u polskich twórców. Nie wiedzą, że mogą mieć coś oryginalnego, uszytego na miarę, w bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Konkurencja popularnych sklepów jest bardzo ciężka do pominięcia w tym przypadku, więc Misz-Masz stara się również udowodnić, że nie trzeba unikać wielkich sklepów, ani też wystrzegać się polskich projektantów, bo mogą się przecież fantastycznie uzupełniać. 

O wcześniejszych edycjach tego eventu pisaliśmy tu i tu.
Link do wydarzenia na Facebooku: Targi Misz Masz0 komentarze :

Prześlij komentarz