Stwórz i wygraj swój zestaw marzeń

Domodi.pl jest największym w Polsce internetowym pasażem odzieżowym, ale nie tylko. To także serwis, w których możesz tworzyć swoje wymarzone stylizacje, korzystając z ubrań i dodatków ponad 200 sklepów, aż 300 000 rzeczy w Twojej garderobie!

Chcemy spełniać te stylistyczne marzenia, dlatego 21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny (niestety tylko kalendarzowego, bo za oknem pada śnieg) uruchomiliśmy konkurs:

WYGRAJ   ZESTAW   MARZEŃ!

Stwórz wymarzoną stylizację i wygraj ją w naszym konkursie. Możesz ją stworzyć z absolutnie wszystkich dostępnych na Domodi.pl produktów, ale uwaga - wygrać możesz tylko te, których oferta wyświetla się w naszym serwisie.

Nie zwlekaj, konkurs trwa zaledwie przez dwa tygodnie: od 21 marca do 3 kwietnia włącznie. Wyniki ogłosimy 4 kwietnia 2013 roku na facebooku oraz na naszym blogu.

Bardzo ważne - w przypadku, gdy wiele zestawów zdobędzie nasze uznanie, w ocenie weźmiemy pod uwagę także jego popularność na Domodi, czyli ile serduszek, komentarzy i wyświetleń miał dany zestaw, ale nie będzie to warunkiem podstawowym, by zdobyć nagrodę.

Podpowiedź: dodając serduszko przy produkcie dostępnym w Domodi.pl dodajesz go do Twoich rzeczy w kreatorze konkursowym. Przeglądaj produkty w Domodi.pl, dodawaj im serduszka, następnie wejdź do kreatora zestawów i stwórz swój wymarzony zestaw z ulubionych produktów. Możesz stworzyć nieograniczoną liczbę zestawów.

Wygraj zestaw marzeń

W stylizacjach możesz korzystać z produktów, napisów, rysunków i zdjęć spoza Domodi, ale jako nagrodę możesz otrzymać tylko te z ofert w naszym pasażu. Suma cen produktów nie może przekroczyć 759 zł. Oznacza to, że rzeczy droższe zamieszczone na zestawie nie mogą zostać nagrodą. Jeżeli suma wartości zestawu jest wyższa - jako laureat konkursu będziesz musiała wybrać dowolną kombinację produktów na sumę nieprzekraczającą limitu 759 zł. Wszystkie warunki uczestnictwa znajdziesz w regulaminie konkursu - tutaj.

Życzymy udanej zabawy ze stylizacjami!
Ekipa Domodi.pl

0 komentarze :

Prześlij komentarz