"Charlotte Gainsbourg jest ucieleśnieniem stylu Solar" - wywiad z przedstawicielką marki

Jeżeli każda marka odzieży ma swoją duszę i osobowość, to jaką osobą jest dziewczyna Solar? Co lubi nosić i kto ją inspiruje? Annie Karpińskiej, zarządzającej wizerunkiem marki Solar zadaliśmy kilka nietypowych pytań o styl marki, bieżącą kolekcję, inspiracje i najbardziej fascynujące trendy na najbliższy sezon według projektantów Solar Company.

DOMODI: Każda marka ma swoje tzw. DNA, czyli stylistyczne geny w unikalnej kombinacji, które wyróżnia markę na tle pozostałych. Co waszym zdaniem wyróżnia ubrania Solar?

A.P. SOLAR: Na rynku polskim zaistnieliśmy przede wszystkim jako lider i producent dzianin, charakteryzujących się oryginalnymi wzorami, najwyższej jakości materiałami i perfekcyjnym wykończeniem. To co również nas wyróżnia do podejście do koloru – lubimy i nie boimy się go używać, jego obecność zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Kobiety utożsamiają markę Solar z wysoką jakością i własnym, wyrazistym stylem, ciekawą interpretacją obowiązujących trendów; cenią jakość, luksusowe materiały i nienaganne wykonanie.
SOLAR SOLAR

DOMODI: Z myślą o jakiej kobiecie są tworzone kolekcje Państwa marki?

SOLAR: Naszą klientkę widzimy jako kobietę zadowoloną z życia, aktywną zawodowo, w wolnym zawodzie lub na samodzielnym stanowisku. Aktywna, interesująca się kinem, sztuką, muzyką, lubiąca podróżować. Ma swoje pasje i czas na ich realizacje. Świadoma swoich potrzeb, otwarta na nowe doświadczenia; Samoświadomość, niezależność, optymizm, pozytywne nastawienie do życia, ludzi, sytuacji – to ważne dla niej wartości. Ceni jakość i oryginalne wzornictwo. Chce się wyróżniać, ale nie chce czuć się przebrana.
SOLAR SOLAR

D: Gdyby mieli Państwo wskazać, jaka polska gwiazda  jest taką typową adresatką Państwa kolekcji, kto by to był?

S: Małgorzata Niemen - klasa, wyczucie stylu i piękno.
Małgorzata Niemen - klasa, wyczucie stylu i piękno.
D: A zagraniczna?

S: Np. francuska aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg
Francuska aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg
D: Kogo Pani uważa za ikonę stylu wszech czasów?

S: Francuskie poczucie stylu i estetyka są nam najbliższe dlatego cenimy na Catherine Deneuve.
Francuskie poczucie stylu i estetyka są nam najbliższe dlatego cenimy na Catherine Deneuve
D: Czym zaskoczą Państwo użytkowników Domodi w swojej bieżącej kolekcji? Co jest takim stylem, trendem, pomysłem, printem lub fasonem, który absolutnie należy traktować jako języczek uwagi tej kolekcji?

S: Nasze klientki i fanki zawsze czekają na charakterystyczne modele, w tej kolekcji takim znakiem rozpoznawczym stał się np. motyw egzotycznego ptaka. W ogóle motywy zwierzęce: zebra, ważka, paw, spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.
SOLAR SOLAR


D: Pani ulubiony produkt z bieżącej kolekcji, który poleciłaby Pani szczególnie swoim przyjaciółkom i userkom Domodi?

S: Oryginalne spodnie z bardzo szerokimi, obszernymi wręcz nogawkami i szeroki wybór torebek w pastelowych kolorach.
SOLAR SOLAR 

***
Marka Solar jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Polsce i jedną z najpopularniejszych w Domodi.pl Marka zdobyła ponad 1800 serc użytkowników serwisu Domodi.pl i blisko 3500 serc dla swoich produktów, jednocześnie stając się inspiracją dla przeszło 3700 modnych zestawów. 

Zobacz całą kolekcję marki w internetowym pasażu odzieżowym Domodi.pl - tutaj.

0 komentarze :

Prześlij komentarz