Napisali o nas

Interaktywny magazyn dla kobiet iAM zamieścił relację i bogatą galerię zdjęć ze spotkania blogerek w showroomie Monnari zorganizowanego przez DOMODI.

iAM jest kobiecym czasopismem lifestyle’owym, które w wyjątkowy sposób podkreśla możliwości „nowej prasy” - jest to pierwszy w Polsce nowoczesny magazyn dla kobiet dedykowany na tablety.


Forma cyfrowa magazynu pozwoliła na zamieszczenie pełnej galerii zdjęć z lookboka kolekcji wiosna - lato Monnari, stylizacji stworzonych przez cenione blogerki, w tym: Joannę Woźniak znaną jako Fashioneria, Sarę Ferreirę, Agnieszkę Adamczyk znaną jako Podszewka, Panią Mruk, czyli Paulę Rol czy Agatiszkę.


Interaktywne czasopisma w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych są już standardem. Prasa kobieca sukcesywnie z podbija rzeczywistość tabletów i smartfonów, aczkolwiek w Polsce jest nadal nowością. Nie ulega jednak wątpliwości, że właśnie urządzenia mobilne są obecnie najbardziej cenionym, bo wygodnym atrybutem nowoczesnych i zafascynowanych modą kobiet. Magazyny dedykowane na tablety są przyjemną konsekwencją ekspresowego rozwoju technologii. Z tym większą satysfakcją informujemy, że skupiona na nowoczesnych technologiach prasa obserwuje wydarzenia związane z DOMODI.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu - tutaj.

0 komentarze :

Prześlij komentarz