DOMODI patronem medialnym Wrocław Fashion Meeting

Na dwa dni - 15 i 16 czerwca, stolica Dolnego Śląska stanie się mekką polskiej mody. A to wszystko za sprawą II edycji Wrocław Fashion Meeting (www.wroclawfashionmeeting.pl). Imprezę poprowadzi aktor Marek Kaliszuk, a patronuje jej między innymi Domodi.pl

Wielką niespodzianką będzie Galeria Stylistycznych Osobowości Wrocław Fashion Meeting - jako patron medialny imprezy będziemy łowić naszymi obiektywami obiektywnie najlepiej wystylizowane uczestniczki i uczestników targów i pokazów mody. Przyjdź i zostań Stylistyczną Osobowością Wrocław Fashion Meeting!Tym razem spotkamy się w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław, gdzie na powierzchni ponad dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych swoje kolekcje zaprezentują projektanci z całej Polski. Goście wydarzenia będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą wystawców, ale również kupić odzież, obuwie, dodatki, biżuterię i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Warto nadmienić, iż w ubiegłorocznej listopadowej edycji udział wzięło blisko stu wystawców.

Do udziału w tegorocznej edycji Wrocław Fashion Meeting zachęcamy pasjonatów mody, projektantów oraz wystawców, którzy chcieliby skorzystać z unikatowej okazji sprzedaży i zaprezentowania swoich kolekcji na największym, modowym wydarzeniu na Dolnym Śląsku.Tegoroczna edycja Wrocław Fashion Meeting ponownie będzie okazją do spotkania z modą przez duże „M”, tym razem z jeszcze większym rozmachem i w zupełnie nowych okolicznościach. W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszą edycją wydarzenia organizatorzy postanowili przedłużyć je do dwóch dni oraz przenieść się na teren nowej, prestiżowej lokalizacji – Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław, będącego partnerem Wrocław Fashion Meeting. Ponadto przygotowano bogaty program imprezy, którego sercem będą podzielone na bloki pokazy kolekcji projektantów, wśród nich między innymi: „Parada Projektantów”, „Pokaz Finałowy”, pokazy autorskie oraz „Wielka Gala Fashion Meeting”, będąca modowym show uświetnionym grą świateł, dźwięku i obrazu. Na profesjonalnie przygotowanym wybiegu pojawią się kolekcje blisko trzydziestu twórców, którzy zaprezentują aktualne propozycje wiosenno-letnie, najświeższe projekty na sezon jesień/zima 2013/2014 oraz linie strojów wieczorowych. Wybieg zostanie opanowany nie tylko przez uznanych projektantów, ale również tych, którzy dopiero przecierają szlaki w świecie mody. Kolekcje ubrań będą uzupełniać buty marki KAZAR – partnera Wrocław Fashion Meeting. Prezentowane podczas pokazów kolekcje będą także dostępne w showroomach poszczególnych marek, gdzie upusty cenowe sięgną nawet siedemdziesięciu procent.

„Wielką Galę Wrocław Fashion Meeting” uświetni również pokaz kolekcji Michała Starosta, jednego z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów, którego kolekcje prezentowano wśród największych nazwisk świata mody  –  podczas Tygodnia Mody w Budapeszcie kolekcja „Magia” prezentowana była wraz z pudrową kolekcją  haute-couture Johna Galliano i linią haute-couture Dior’a. Kolekcje projektanta pokazywano na całym świecie, między innymi w: Madrycie, Barcelonie, Wiedniu, Sankt Petersburgu, Brukseli, Helsinkach, Chicago i New Dehli. Podczas Wrocław Fashion Meeting  uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pokaz kreatora mody, który jest obecnie głównym projektantem i dyrektorem kreatywnym UFUFU.
Jarosław Juźwin zaprezentuje najnowszą kolekcję która całkowicie różni się od poprzedniej – debiutanckiej - opartej na grubych swetrach w optymistycznych barwach. W nowej kolekcji projektant wchodzi w segment futurystycznej elegancji, używa skór, kaszmiru i sztucznego tworzywa, inspirując się trójwymiarowością. Efekt trójwymiarowości projektant przeniósł na fakturę sukienek które ulegają uwarstwowieniu, plisowaniu, spiętrzeniu warstw i geometryzacji w klimacie "digital".

Na podkreślenie zasługuje fakt, że podczas modowego meetingu, panowie będą mogli obejrzeć i kupić bezpośrednio od projektantów kolekcje męskie. Nową twarzą wśród polskich projektantek męskiego ubioru jest Katarzyna Kmiecik. Projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. Sukcesem było zaproszenie Katarzyny z kolekcją „Flash” na Valencja Fashion Week w lutym 2012. Styliści i blogerzy okrzyknęli Katarzynę Kmiecik najlepiej rokującą młodą projektantką mody męskiej.

W pokazach nie zabraknie również najświeższych kolekcji dodatków – na wybiegu zobaczymy między innymi biżuterię projektu Ewy Wołk-Lewanowicz. Glamour z domieszką inspiracji etnicznych to kwintesencja jej stylu, a wyraziste projekty designerki cieszą się uznaniem polskich gwiazd oraz stylistów, chętnie wykorzystujących je podczas sesji zdjęciowych.

Wrocławskie święto mody to nie tylko okazja do poznania najświeższych trendów, ale również szansa na fachowe konsultacje w zakresie urody. W „Strefie piękna” pojawią się między innymi eksperci z Noa Clinic – sponsora Wrocław Fashion Meeting – specjalizującej się w zaawansowanej kosmetologii oraz chirurgii estetycznej, którzy bezpłatnie udzielą porad i odpowiedzi na wszelkie pytania.


Więcej informacji: www.wroclawfashionmeeting.pl.

Sponsorzy nagród: KAZAR, WP.PL, Bielenda, Wyspa Piękna

Partnerzy: Stadion Wrocław, KAZAR, WP.PL, Kobieta.wp.pl, ConceptShop.pl, Viamoda Industrial, Ticketpro, eBilet.pl.

Mecenat: Chilli ZET

Patroni medialni: DOMODI.pl, TVP Wrocław, Instytucja Kultury Odra-Film Dolnośląskie Centrum Filmowe, WP.PL, Kobieta.wp.pl, Gazeta Wyborcza, Styl.pl, MMWroclaw.pl, 


0 komentarze :

Prześlij komentarz