Galeria Stylistycznych Osobowości Wrocław Fashion Meeting

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawym wydarzeniu - we Wrocławiu w Klubie Biznesowym nowego Stadionu Miejskiego odbył się Wrocław Fashion Meeting 2013. 

Były to jedne z największych w Polsce targów mody z kolekcjami renomowanych projektantów, połączone z wybiegami mody. Mogliśmy na żywo oglądać modowe spektakle na wybiegu najnowszych kolekcji takich marek jak: Mohito, Gavel, NAH-NU, Ne Comme Ca i TRZCIŃSKI ONLY LINEN oraz znanych projektantów, pośród nich: Ewy Wołk-Lewanowicz i Jarosława Juźwina.

Pokaz mody Jarosław Jóźwin
Naszą szczególną uwagę zwróciły także inne, zaskakujące kolekcje młodych i utalentowanych projektantów, w tym Andżelika Kuriata (przepiękne suknie wieczorowe), Elena Sidorkiewicz (rockowa szachownica),  autorki kolekcji Col Claudine (dziewczęca elegancja) i Anna Drabczyńska (odważne fasony).

Pokaz mody Anna Drabczyńska
Najważniejszym punktem programu były jednak zakupy - czyli możliwość zdobycia unikalnych akcesoriów i ubrań prosto od projektanta. Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zamówienia szytych na miarę kreacji z wybiegów z dostawą do domu. Bez dodatkowej wizyty u projektanta - wymiary klienta autorzy kolekcji pobierali na miejscu.

Popularna blogerka w stylizacji Col Claudine

Uwagę zwracały nie tylko piękne kreacje na wybiegach i kuszące produkty na stoiskach. Zachwycały także wyszukane stylizacje gości targów. Wszystkie stroje wyglądały na dobrane w rytm najważniejszych trendów w modzie: tych najnowszych lub ponadczasowych, klasycznych. Najciekawsze stylizacje zebraliśmy w Galerii Stylistycznych Osobowości Wrocław Fashion Meeting dostępnej na facebooku i w Domodi.pl/stylizacje.

Popularne blogerki na Wrocław Fashion Meeting 2013Zobacz Galerię Stylistycznych Osobowości Wrocław Fashion Meeting 
na facebooku - tutaj i na Domodi.pl - tutaj.

0 komentarze :

Prześlij komentarz