Wyniki konkursu na najlepsze stylizacje Wrocław Fashion Meeting

Własnie zakończył się konkurs na najpiękniejsze stylizacje w Domodi - trwał on od 22 maja i obejmował wszystkie dodane w tym okresie, zgłoszone do konkursu i opublikowane prace. Jury spośród dokładnie 100 stylizacji wybrało 10 tych bezsprzecznie inspirujących. Ich autorki otrzymują zaproszenie upoważniające do darmowego wstępu na dowolny dzień imprezy Wrocław Fashion Meeting 15-16 czerwca 2013 w Klubie Biznesowym Stadionu Miejskiego Wrocławia! Nagrodzone stylizacje przedstawiamy poniżej.

Wszystkich zainteresowanych tą największą w naszym regionie imprezą modową połączoną z pokazami mody serdecznie zapraszany! W czasie jej trwania Domodi będzie ścigało obiektywami najciekawiej ubrane osoby, by stworzyć ponadczasową Galerię Osobowości Wrocław Fashion Meeting.

Do zobaczenia już wkrótce na Wrocław Fashion Meeting! 
Dowiedz się więcej o wydarzeniu >>>

Wszystkim uczestniczkom konkursu dziękujemy za udział w konkursie, a z autorkami nagrodzonych stylizacji skontaktujemy się mailowo.

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach na stylizacje zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter tutaj. Zobacz więcej stylizacji tutaj - publikuj swoje zdjęcia i dyktuj trendy w modzie!


 


Rasz 
0 komentarze :

Prześlij komentarz