C&A w Domodi.pl

Serwis Domodi.pl oficjalnie rozpoczął współpracę z marką C&A. To kolejny, obok takich marek, jak: Monnari, Deichmann czy Wittchen renomowany brand odzieżowy, którego produkty będą dostępne w wirtualnym showroomie. Baza produktowa serwisu wzbogacona zostanie o ubrania oraz dodatki z najnowszej kolekcji marki na sezon wiosna/lato 2013.


Historia marki C&A sięga 1841 roku, kiedy to bracia Clemens i August Brenninkmeijer, których początkowe litery imion tworzą dzisiejsze logo firmy, założyli we Fryzji własne przedsiębiorstwo. Pomysł na działalność, którą chcieli realizować bracia Brenninkmeijer był na tamte czasy tak prosty, jak i rewolucyjny: Oferowali oni ubrania o dobrej jakości za korzystne ceny, wprowadzili rozmiary standardowe i przyjazną dla klienta możliwość wymiany zakupionych artykułów. W ten sposób wprowadzili nowe zasady w detalicznym handlu odzieżą, które pomogły im odnieść spektakularny sukces.
  

W dniu dzisiejszym firma C&A jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku mody. Firma obecna jest w 20 europejskich krajach i posiada ponad 1500 sklepów – tym bardziej jest nam więc miło, że najnowsza kolekcja marki z tradycjami, która przeszła tak długą drogę do sukcesu, jest już dostępna w naszym serwisie. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc pochwalić się w portfolio współpracą z kolejną prestiżową firmą odzieżową.


To doskonała okazja dla naszych użytkowników do uzupełniania swoich codziennych zestawów o ubrania oraz dodatki tej holenderskiej firmy, która oferuje asortyment dla całej rodziny.

Najnowszą ofertę C&A znajdziecie w Domodi.pl pod tym linkiem:


0 komentarze :

Prześlij komentarz