Pobierz gadżet i pokaż swój styl!

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich blogerów, blogerek, stylistek i innych pasjonatów mody mamy niespodziankę - Widget Stylizacje.

Jeżeli publikujesz swoje zdjęcia na Domodi.pl, otrzymujesz same korzyści. Pierwsza z nich to obecność w modowym serwisie społecznościowym odwiedzanym miesięcznie przez pół miliona użytkowników, generujących ponad 2,5 mln odsłon. Druga to możliwość wzięcia udziału w wyśmienitych konkursach z cennymi nagrodami (tutaj zobacz przykład). Trzecia, to możliwość poznania nowych, inspirujących osób i (do)modowych-przyjaciół. Od kliku dni mamy dla Ciebie coś jeszcze:


Tak wyglądający gadżet o szerokości 180 px, (czyli dokładnie takiej, jak najpopularniejszy gadżet facebooka) możesz wstawić na swojego bloga.

Gdy zalogujesz sie w Domodi, w miejscu "User" pojawi się Twoja nazwa użytkownika, a w miejscu "N" suma serc zdobytych w Domodi. W miejscu zdjęcia - Twoja najnowsza stylizacja w Domodi.pl

Uwaga! Możesz zmieniać liczbę zdjęć w swoim widgetcie - w miejscu pobrania widgeta TUTAJ wybierz, ile najnowszych stylizacji chcesz pokazać: 1, 2 czy 3? Pobierz kod i wstaw na bloga!


Zobacz wszystkie stylizacje w Domodi.pl

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Czekamy na Twoje wiadomości pod adresem domodi(at)domodi.pl.0 komentarze :

Prześlij komentarz