Domodi.cz

KIlka dni temu swoją premierę miała czeska wersja serwisu. Pomysłodawcy Domodi.pl zadowoleni z sukcesu oraz wyników, jakie portal odnosi w naszym kraju, postanowili rozwinąć inwestycję i podbić modowy rynek czeski.
Domodi.cz to serwis e-commerce z elementami społecznościowymi dedykowany kategorii Moda i Fashion, w założeniu skupiający społeczność blogerów modowych, stylistów i osoby interesujące się modą. Umożliwia przeglądanie i inspirowanie się ubraniami i dodatkami znanych marek  oraz tworzenie z nich stylizacji i zestawów przez użytkowników. W serwisie znajdziecie produkty kilkuset marek odzieżowych z branży fashion, przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci.

Serwis jest bardzo intuicyjny, za pomocą umieszczonej na głównym planie wyszukiwarki znajdziemy interesujące nas produkty, natomiast przy wykorzystaniu profesjonalnego konfiguratora stworzymy zestaw, który nie tylko będzie ułatwieniem podczas dokonywania zakupu, ale także stanowić będzie inspirację dla innych użytkowników.
0 komentarze :

Prześlij komentarz