Domodi.pl z nowym layoutem

W tym roku obchodzimy drugie urodziny. Z tej okazji strona internetowa poddana została metamorfozie i już dziś podzielić możemy się z Wami odświeżoną wersją layoutu.
Kluczowe zmiany poczynione zostały na stronie głównej serwisu. Szeroki slider ze zdjęciami stylizacji użytkowniczek zastąpił dotychczasowy układ strony. Subtelnie wplecione w zdjęcia buttony, kierujące do sekcji z zestawami, stylizacjami oraz bazą produktową, ułatwią userom odnalezienie interesujących ich zagadnień. Wyeksponowane zostały także: wyszukiwarka, sekcja konkursowa oraz boczna szpalta, prezentująca wyróżnione marki współpracujące z serwisem.

Nowy layout został zaprojektowany z myślą o jeszcze lepszym eksponowaniu prac użytkowniczek, które tworzą serwis. Przy konstruowaniu nowego układu, graficy położyli duży nacisk na odpowiednio atrakcyjną prezentację zdjęć. Najwięcej zmian dotyczy formy przedstawienia zestawów, stylizacji oraz produktów - zostały wykonane z niezwykłą dbałością o detale, tak, by w efekcie tworzyć spójną estetycznie całość z nowym, minimalistycznym logo. Nowością jest także widoczny dla wszystkich użytkowników ranking popularności, który wprowadza do serwisu element rywalizacji.

Celem zmian jest przede wszystkim aspekt estetyczny: aktualna wersja graficzna serwisu jest bardziej przejrzysta i intuicyjna, co znacznie ułatwi użytkownikom korzystanie z wszystkich funkcjonalności serwisu.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona Domodi.pl przypadnie Wam do gustu!


0 komentarze :

Prześlij komentarz