Domodi patronem medialnym Wro Fashion Foto


WRO FASHION FOTO to pierwsza edycja wydarzenia, którego jeszcze nie było. To wystawa, która ma na celu promowanie obiecujących, wyselekcjonowanych uprzednio fotografów młodego pokolenia zajmujących się modą i fotografią modową. 

Potrzeba organizacji takiego wydarzenia zrodziła się z obserwacji dolnośląskiego rynku fotograficznego. Okazuje się bowiem, że fotografia dociera głównie do zainteresowanych nią odbiorców, którzy sami jej poszukują. Dzieje się to głównie w Internecie. 

Celem wystawy jest upowszechnienie fotografii modowej, szczególnie zaś tej niesztampowej; pokazanie jej szerokiemu audytorium poprzez narzędzie, jakim jest wystawa dostępna w miejscu odwiedzanym przez liczne i zróżnicowane grupy odbiorców, czyli w klubokawiarni. Partnerem jest tu Coffee Planet.

Ponadto dzięki tej wystawie umożliwiamy fotografom pokazanie swojej twórczości i swojej wizji fotografii modowej. Dzięki przyjętej formule ofiarujemy fotografom dużą swobodę twórczą nieograniczoną komercyjnymi wymogami.

Fotograficy mają również zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Tym aspektem zajmie się bowiem butik MOHER Vintage&Design. W projekcie biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management. 

Podsumowując: wernisaż, który odbędzie się w styczniu poprzedzi dziesięć profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych. Każdy z fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem. Zwieńczeniem okresu wytężonej pracy jest wernisaż oraz wystawa, którą będzie można oglądać w Coffee Planet do połowy lutego 2014.

Sponsorem wystawy jest:


Organizatorem wydarzenia jest agencja SPOT Management.


0 komentarze :

Prześlij komentarz