Wywiad z blogerem: Style On

Kinga Litwińczuk, autorka bloga Style On zachwyca swoim niewiarygodnym wyczuciem estetyki, perfekcyjną umiejętnością przekładania najnowszych trendów na swój własny sposób, inspiruje i motywuje, by ubraniami przede wszystkim się bawić. Zapraszamy do lektury naszego wspólnego wywiadu.

1. Jak w kilku słowach określiłabyś swój styl?
Lubię przełamywać klasykę w niebanalny sposób. Cenię minimalistyczne zestawy jak i połączenia, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Zdecydowanie zestawienia monochromatyczne mogłabym nosić codziennie, tak samo, jak skarpety do szpilek.

2. Wiążesz swoją przyszłość z modą?
Pracuję od kilku lat jako personal shopper oraz freelancer stylista. Chciałabym się ciągle rozwijać i zdobywać doświadczenie. Wychodzę jednak z założenia, że przyszłość jest nieprzewidywalna i może znów wrócę do swojego wyuczonego zawodu psychologa. Kto wie, co będzie za kilka lat.

3. Kto jest dla Ciebie ikoną stylu?
Uwielbiam przeglądać street fashion. To właśnie ulica jest dla mnie największą inspiracją. Można na niej spotkać wiele ciekawych ludzi, którzy bawią się modą. Przyglądam się również stylowi Christine Centera, Miroslawy Duma, Natashy Goldenberg czy też Yasmin Sewell. Każda inna, każda wyjątkowa. Są nieszablonowe i za to je cenię.

4. Modowe marzenie?
Ostatnio zostało spełnione. To mała, trzyrzędowa torebka Michaela Korsa. 

5. Twoja modowa wpadka...
Była na pewno w podstawówce. Przyznaję się bez bicia, że założyłam glany do dresów.

6. Nigdy nie założyłabyś...
„Nigdy nie mów nigdy”, ale na dzień dzisiejszy są to białe kozaki.

7. Ludzie w moim mieście ubierają się...
Pochodzę z niewielkiego miasta, w którym ludzie ubierają się zachowawczo. Wybierają bezpieczne fasony oraz kolory. Obecnie mieszkam jednak w Warszawie, gdzie panuje różnorodność. Idąc ulicą można zobaczyć niezłą mieszankę przeróżnych stylów – od zestawów klasycznych po zwariowane, kolorowe zestawy stylizacyjne.

8. Moda to dla mnie... 
dodatek do naszego wizerunku. Jest ważna, ale nie najważniejsza. To uzupełnienie naszej osobowości, na którą składa się wiele jeszcze innych elementów.

9. Trend, który do mnie nie przemawia... 
ciężko stwierdzić. Kwestia zestawienia i połączenia ubrań. Nie przemawia do mnie jednak ślepe podążanie za modą i brak własnej inwencji twórczej. 

10. Twoje ulubione marki odzieżowe

W tym momencie chyba będzie to Zara. Lubię jednak również robić zakupy u młodych projektantów i znajdować perełki, które są w podobnych cenach jakie oferują nam właśnie sieciówki.

11. Najstarsza rzecz w Twojej szafie

Myślę, że jest wiele takich rzeczy. Jednak jest jedna, koronkowa spódnica o neonowym kolorze, którą kupiłam bardzo dawno temu a mimo wszystko ciągle wyciągam ją z szafy. Przywiązuję również dużą wagę do akcesoriów. Uwielbiam okulary przeciwsłoneczne i ich kolekcja stale się powiększa. Mam dwie pary okularów, które pochodzą z lat 70-tych i są prezentem od mojej babci. Takie perełki lubię najbardziej.

12. W Domodi.pl najbardziej lubię... 
różnorodność, czyli mnóstwo inspiracji i ciekawych stylizacji tworzonych przez użytkowników portalu.

Adres bloga: Style On
Adres profilu w serwisie Domodi.pl: StyleOn


0 komentarze :

Prześlij komentarz