Vissavi w Domodi.pl


Serwis Domodi.pl rozpoczął współpracę z polską marką Vissavi. To kolejny, obok takich marek, jak: Monnari, Taranko czy Solar renomowany brand odzieżowy, którego produkty będą dostępne w serwisie internetowym Domodi.pl. Baza produktowa serwisu wzbogacona zostanie o ubrania z najnowszej kolekcji marki na sezon zima 2013/2014.

Vissavi jest nowoczesną firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży młodzieżowo – damskiej. Skierowana jest do kobiet młodych, dynamicznych, ceniących sobie oryginalny styl i dobrą jakość noszonych ubrań. Nasze kolekcje łączą w sobie komfort użytkowania oraz niebanalne wzornictwo. Każdego roku wprowadzają na rynek około 250 modeli będących realizacją pomysłów projektantów firmy. Proponują dwie kolekcje: wiosna-lato i jesień-zima wraz z karnawałem. Krótkie serie dają gwarancję niepowtarzalności i podkreślenia własnej indywidualności. Odzież szyta jest wyłącznie w Polsce, w rozmiarach od 36 do 46.Własne biuro projektowo-konstrukcyjne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowana kadra pozwalają sprostać najbardziej wymagającym gustom klienta.


Najnowsza kolekcja marki Vissavi prezentuje asortyment odzieży klasycznej. Każda nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie coś tam dla siebie. 

 W kolekcjach znajdziecie zarówno eleganckie żakiety, sukienki, spodnie, spódnice na różnego rodzaju uroczystości (wesela, komunie, studniówki, egzaminy), jak i odzież casualową do pracy, szkoły czy wyjazdy weekendowe.


Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, zdolnej grupy projektantów, a także ciągłej kontroli jakości i doświadczeniu załogi, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom kobiet, które posiadają własny styl i cenią sobie wysoką jakość.

0 komentarze :

Prześlij komentarz