Wywiad ze zwyciężczynią konkursu Zestaw Marzeń edycja XVII

Halina Tomczyk, nasza laureatka XVII edycji w konkursie na Zestaw Marzeń, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań. Jesteście ciekawi co lubi i czym się inspiruje zwyciężczyni najpiękniejszego zestawu? Sprawdźcie sami :)


Zwycięski zestaw


1.   Opowiedz jak to się zaczęło. Skąd dowiedziałaś się o portalu Domodi? 

Hmm.. chyba dzięki facebookowi to było jeszcze na początku istnienia portalu i sama strona nie była jeszcze tak popularna, pamietam że wzięłam udział w konkursie w którym trzeba było czekac na zegar, który pojawiał sie o określonej godzinie i udało mi się wygrać wtedy pierwszą nagrodę od domodi czyli bon na buty <3 a potem już szło z górki - konkursy na zestawy i wielka przyjemnosć z wchodzenia na stronę i tworzenia :)

2.      Zawsze interesowałaś się modą? 

Raczej nie.. kiedyś nie było tak wiele relacji z pokazów, informacji o trendach itp. Zainteresowaniem do mody "zaraziła" mnie moja córka -  moda to jej pasja i bardzo sie ciesze że możemy razem ja dzielić :) Teraz dzieki domodi - jestem na bieżąco z wszystkimi nowinkami- bacznie obserwuję trendy i wykorzystuję je przy tworzeniu zestawów ;)

3.      Co daje Tobie tworzenie zestawów? 

To świetna odskocznia od codziennosci, relaks i super zabawa. Mogę poczuć się jak prawdziwa stylistka, zapoznać z modnymi ubraniami, kolekcjami i projektantami. Cały czas się rozwijam i to jest swietne że mam taka stronę na której zawsze miło spędzam czas, odstresowuję się i czasem uda mi sie wygrać bon na zakupy lub trafic na główną stronę co jest duzym wyróżnieniem mojej pracy :)


  4.     Twoje ulubione marki odzieżowe?   

Orsay, Mango, H&M, Big Star

5.     W Domodi.pl najbardziej podoba mi się… 

...różnorodność ubrań, marek i mozliwości rozwoju swojej pasji - każdy kto choć troche interesuje sie  modą na pewno znajdzie tu coś dla siebie :) Kolejne ulepszenia sprawiają że wraca sie tu jeszcze czesciej i jeszcze lepiej się tworzy.. bardzo podoba mi się także to ze organizujecie takie świetne atrakcje dla swoich fanów jak np.  konkurs Wygraj zestaw marzeń  :) Domodi spełnia życzenia niczym złota rybka! Oby tak dalej ;)
 6.    Gdybyś miała wybrać dla siebie jedną rzecz z Domodi to co to by było? 

Klasyczna torebka wielkiego projektanta:Link


0 komentarze :

Prześlij komentarz