Nowa funkcjonalność w DOMODI.PL

NOWE HORYZONTY INSPIRACJI

Największy w Polsce serwis e-commerce z elementami społecznościowymi w całości poświęcony zagadnieniom mody przeżywa swój rozkwit. Ewoluuje. Wszystko po to by jeszcze lepiej spełniać swoje zadanie. 

                     

Domodi to już nie tylko miejsce gdzie użytkownicy mogą wyszukiwać internetowe perełki, gdzie mogą dzielić się pomysłami i  inspirować siebie nawzajem , tworząc własne stylizacje i zestawy.

Dziś Domodi rozkłada przed swoimi użytkownikami czerwony dywan. Pozwala czerpać natchnienie z wielkiego świata mody. Max Mara, Valentino, Stella McCartney i wielu innych projektantów uchylają drzwi swoich pracowni, pozwalają zajrzeć na wybiegi i podpatrzeć aktualne tendencje, które zdominowały modowy świat. Domodi dziś staje się mostem łączącym użytkowników z najnowszymi światowymi trendami. Co więcej wskazuje jak w łatwy sposób zaimplementować je we własnych stylizacjach.


Zmianie uległa strona główna serwisu, która wzbogacona została o zakładkę „Trendy”. Tutaj można dowiedzieć się jak nosić, jak łączyć, jak dobierać poszczególne elementy trendu. Tutaj spotkasz się również z zaproponowaną przez naszą stylistkę propozycją ubrań z obecnej kolekcji, dostępnej na Domodi.pl.Celem zmian jest przede wszystkim zapoznanie użytkowników Domodi ze światowymi nurtami i jednocześnie uświadomienie im, że moda z wybiegu jest bliżej niż myślą.
0 komentarze :

Prześlij komentarz