Wywiad ze zwyciężczynią konkursu Zestaw Marzeń edycja XVIII

Monika Solińska, nasza laureatka XVIII edycji w konkursie na Zestaw Marzeń, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań. Jesteście ciekawi co lubi i czym się inspiruje zwyciężczyni najpiękniejszego zestawu? Sprawdźcie sami :)


Zwycięski zestaw1.   Opowiedz jak to się zaczęło. Skąd dowiedziałaś się o portalu Domodi?

O Portalu Domodi dowiedziałam się od jednej z domowiczek Olgi Ruszkowskiej zwyciężczyni VI edycji zestawu marzeń, to ona zainspirowała mnie do tworzenia zestawów po prostu mnie zaraziła. Nie ma dnia, żebym choć na chwilkę nie zerknęła na Domodi za co bardzo jej dziękuje :)

 2.      Zawsze interesowałaś się modą?

Nie aż tak bardzo jak teraz, choć zawsze interesowało mnie co jest modne w danym sezonie, to nigdy jakoś nie starałam się podążać za modą. Ale wszystko się zmieniło gdy dowiedziałam się o portalu Domodi. Zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to w co i jak się ubieram, dowiedziałam się jak fajnie można łączyć ze sobą kolory i zrobić fajny „look” z czegoś co na pierwszy rzut oka wygląda nie za ciekawie. 3.      Co daje Tobie tworzenie zestawów?

Daje mi niezwykłą przyjemność.  To czas tylko dla mnie kiedy zaczynam tworzyć zestaw. Mogę się choć przez chwile poczuć jak stylistka, a kiedy widzę, że komuś podobają się moje zestawy, dostaje miłe komentarze.  To jest na prawdę bardzo miłe i sprawia, że jeszcze bardziej chce się tworzyć i pokazywać innym swój własny styl. :) 
4.     Twoje ulubione marki odzieżowe?  

H&M, Mustache, VENEZIA, Orsay

 5.     W Domodi.pl najbardziej podoba mi się…

W Domodi najbardziej podoba mi się to że można śledzić najnowsze trendy oraz inspirować się stylizacjami znanych blogerek, a także to, że Domodi nie zapomina o swych wiernych fanach i organizuje dla nich przeróżne świetne konkursy gdzie każdy ma szansę na wygraną. Podoba mi się różnorodność marek, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.  Jest to portal, dzięki któremu odkryłam swoją małą pasję i dowiedziałam się jak świetnie można bawić się modą! :)


 


6.    Gdybyś miała wybrać dla siebie jedną rzecz z Domodi to co to by było?

Przepiękną torebkę od Michaela Korsa  LINK  

0 komentarze :

Prześlij komentarz