Wywiad ze zwyciężczynią konkursu Zestaw Marzeń edycja XIX

Maria Młocicka, nasza laureatka XIX edycji w konkursie na Zestaw Marzeń, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań. Jesteście ciekawi co lubi i czym się inspiruje zwyciężczyni najpiękniejszego zestawu? Sprawdźcie sami :)Zwycięski zestaw

1.       Opowiedz jak to się zaczęło. Skąd dowiedziałaś się o portalu Domodi?

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się,  że zobaczyłam udostępniony zestaw na facebooku u jednej z moich koleżanek. Z ciekawości weszłam, zaczęłam przeglądać produkty i tak to się zaczęło. :)

2.       Zawsze interesowałaś się modą?

Nie, nie zawsze. W liceum zaczęłam kupować różne magazyny i właśnie wtedy zobaczyłam jaka jest różnorodność ubrań, kolorów i stylów. Zaczęłam wybierać to co mi się najbardziej podoba i potem szukałam podobnych rzeczy w sklepach. Stwierdziłam, że już dosyć mam brązów, zieleni i zaczęłam ubierać się bardziej kolorowo i optymistycznie. Jestem z tej zmiany bardzo zadowolona. :)


3.       Co daje Tobie tworzenie zestawów?

Tworzenie zestawów sprawia mi przyjemność i paradoksalnie oszczędza mi czas. Mam wszystkie produkty w jednym miejscu, mogę je dowolnie układać i łączyć. Komponuje zestawy z realnych rzeczy, które mogę znaleźć w sklepie i na dodatek od razu wiem w jakim. 

4.      Twoje ulubione marki odzieżowe?

Dorothy Perkins, River Island, Cubus, Mohito.5.       W Domodi.pl najbardziej podoba mi się...

.. to że wszystko mam w jednym miejscu. Wystarczy, że "kliknę" w odpowiednią kategorię i natychmiast znajduję to czego szukam. Podoba mi się również to, że mogę znaleźć na Domodi nie tylko rzeczy z Polskich sklepów,  ale również z zagranicznych i widzę cenę produktu w przeliczaniu na złotówki.

6.       Gdybyś miała wybrać dla siebie jedną rzecz z Domodi to co to by było?

Jestem oczarowana marką  Irregular Choice <3  Link


0 komentarze :

Prześlij komentarz