Piękno i styl, jakiego pragniesz

Wkrocz w świat Piękna i Stylu i poznaj THE STYLE EXPERIENCE, czyli wyjątkowy zestaw kosmetyków, stworzony specjalnie dla miłośniczek trendów i pasjonatek piękna. THE STYLE EXPERIENCE jest efektem naszej kreatywnej współpracy z marką ShinyBox. Wspólnie przygotowaliśmy prawdziwą ucztę pielęgnacyjno-estetyczną dla każdej z Was.


Podobnie jak eksperci ShinyBox, uważamy, że zadbana i rozświetlona skóra to najlepsze uzupełnienie każdej kreacji. Dlatego też THE STYLE EXPERIENCE to aż 5 produktów kosmetycznych do odżywczej pielęgnacji ciała, cery i dłoni, dzięki którym osiągniesz naturalnie piękny wygląd i styl, jakiego pragniesz. W zestawie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki, znanych i cenionych marek. Cena całego zestawu wynosi jedynie 49zł i jest o 65% niższa, niż wartość zawartych w nim produktów.

Oprawa kompozycji THE STYLE EXPERIENCE również jest wyjątkowa. Kosmetyki są starannie ułożone w gustownym pudełku, które nadaje całości stylowego charakteru. Eleganckie opakowanie oraz luksusowa zawartość czyni z zestawu bajeczny podarunek - dla Ciebie lub dla bliskiej Ci osoby.

Zestawy kosmetyczne ShinyBox co miesiąc trafiają do tysięcy kobiet w całej Polsce, które mogą dzięki nim wypróbować dziesiątki ekskluzywnych produktów kosmetycznych. Klientki ShinyBox bardzo często są pierwszymi Polkami, które mogą wypróbować zupełnie nowe produkty na rynku. Zestawy komponowane są od podstaw każdego miesiąca - w taki sposób, aby zawarte w nich kosmetyki najpełniej odpowiadały kobiecym potrzebom, zmieniającym się w zależności od pory roku, charakteru miesiąca i szczególnych wydarzeń z nim związanych.

Zestawy ShinyBox możesz otrzymać na kilka sposobów. Możesz zamówić subskrypcję, pakiet na na trzy, sześć lub dwanaście miesięcy lub po prostu zamówić pojedyncze pudełko. Wybierając subskrypcję otrzymasz co miesiąc dodatkowy, atrakcyjny kosmetyk! Subskrypcja to także możliwość skorzystania z unikalnych promocji i programów partnerskich - tylko dla subskrybentek ShinyBox!
0 komentarze :

Prześlij komentarz