Wywiad ze zwyciężczynią konkursu Zestaw Marzeń edycja XX


Joanna Nosal, nasza laureatka XX edycji w konkursie na Zestaw Marzeń, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań. Jesteście ciekawi co lubi i czym się inspiruje zwyciężczyni najpiękniejszego zestawu? Sprawdźcie sami :)


1.            Opowiedz jak to się zaczęło. Skąd dowiedziałaś się o portalu Domodi?

O Domodi dowiedziałam się z bloga karinainfashionland.com. Kiedy Karina napisała, że jest jurorką w konkursie na Domodi postanowiłam założyć konto i spróbować swoich sił. Stwierdziłam, że mam spore szanse, bo świetnie znam jej styl i faktycznie nie myliłam się, bo wtedy zdobyłam swoją pierwszą nagrodę od Domodi.

2.            Zawsze interesowałaś się modą?

Nie, bo jeszcze jako dwunastolatka byłam modową ignorantką. Moda kojarzyła mi się ze sztywniactwem. Miałam nawet takie powiedzenie „Modne- niewygodne”. Własny styl, który ciągle ewoluuje, wypracowałam mając 16 lat. Na moje poważne zainteresowanie trendami miały wpływ blogi modowe, które śledzę do dziś. 
3.            Co daje Tobie tworzenie zestawów?

Dzięki temu mogę stworzyć takie kreacje, których sama na co dzień nie miałabym odwagi założyć, lub takie na które nie pozwala mi zasobność mojego portfela.

4.            Twoje ulubione marki odzieżowe?

Nie ma takich. Raczej zwracam uwagę na poszczególne kolekcje i wybieram to co odpowiada mi pod względem jakości i projektu.5.            W Domodi.pl najbardziej podoba mi się…

         ...  to, że przy okazji dobrej zabawy mogę zaznajomić się z ofertą różnych sklepów internetowych. Dla mnie to bardzo przydatne, bo uwielbiam zakupy bez wychodzenia z domu.

6.            Gdybyś miała wybrać dla siebie jedną rzecz z Domodi to co to by było?


Na pewno coś ze sklepu  Net-a-porter. Mają asortyment pełen pięknych, markowych ubrań. 

0 komentarze :

Prześlij komentarz