Metamorfozy z Domodi i Deichmann - backstage

29 września 2014 r. odbył się event zorganizowany we współpracy z marką Deichmann. Miał on miejsce w Pomadzie, jednym z największych, warszawskich showroomów.
Podczas tej imprezy trzy polskie blogerki Styloly, Miss Ferreira i Deynn z pomocą fryzjerów oraz make-upistów przeprowadziły metamorfozę finalistek konkursu zorganizowanego wcześniej w serwisie Domodi.pl
Spotkanie to składało się z kilku części: zdjęć przed metamorfozą, makijażu, fryzury, stylizacji oraz z końcowej sesji wieńczącej przeprowadzoną metamorfozę. Zarówno blogerki jak i laureatki miały okazję pokazać się w najnowszej kolekcji marki Deichmann. Wszystkie części spotkania łączyły: pasja oraz zamiłowanie do mody.
Podczas eventu można było zobaczyć, a także przymierzyć modele butów z najnowszej kolekcji jesienno-zimowej obuwia marki Deichmann.
Każda z blogerek miała pod swoją opieką jedną z finalistek konkursu i była odpowiedzialna za jej metamorfozę poprzez dopasowanie stylizacji do figury i urody. Blogerki stworzyły stylizację skomponowaną z butów oraz torebek z najnowszej kolekcji Deichmann oraz ubrań udostępnionych przez showroom. Całość została uwieczniona na fotografiach oraz na krótkim filmie, w postaci relacji z wydarzenia.
Blogerka Deynn czyli Marita Surma, znana przede wszystkim z wyróżniającego się stylu oraz niezwykłych tatuaży, poddała metamorfozie jedną z laureatek Gabrielę Grębską. Jak widać na zdjęciach, wyglądały jak siostry. Marita postawiła na zestaw w street wearowym stylu, którego mocnym akcentem były grungowe elementy w kontastujących barwach.
Sara Ferreira która robi karierę w iście amerykańskim stylu i jest perłą w przestrzeni internetowej wśród blogerek modowych, na co dzień jest polonistką z Lublina oraz żoną Brazylijczyka, która na wysokich obcasach spaceruje z trójką dzieci po mieście. Sara u swojej laureatki Pauliny Grabskiej postawiła na drapieżny wizerunek bazujący na motywach zwierzęcych .
Styloly czyli Aleksandra Marzęda, która swojego bloga założyła jako jedna z pierwszych, polskich blogerek. Obecnie znajduje się w czołówce najczęściej odwiedzanych blogów związanych z modą. Ola kreując nowy wizerunek dla Sandry Tomkowskiej storzyła romantyczny, kobiecy look. Jest lekko, zwiewnie i pastelowo, co widać na dołączonych zdjęciach.
Dziękujemy wszystkim za udział w organizowanym przez nas wydarzeniu. Mamy nadzieję, że będzie okazja spotkać się jeszcze nie raz w takim gronie :)
Stylizacja: Styloly, Miss Ferreira, Deynn
Fryzury: Miłek Design
Makijaż: Vipera Cosmetics0 komentarze :

Prześlij komentarz