Unisono: wywiad z Eweliną Jarocką, Specjalistą ds. PR marki


Unisono jest obecne na polskim rynku już od 2008 roku. Wszystkie kolekcje marki projektowane są i szyte we Włoszech. Z przedstawicielką Unisono porozmawialiśmy o nadchodzących trendach oraz zmianach w stylu ubierania się Polek. Zapraszamy!


Domodi: Moda włoska jest dla nas symbolem niepowtarzalnego designu. Obok Paryża i Londynu to właśnie Mediolan inspiruje projektantów i marki z całej Europy. Jakie elementy stylu Włoszek są dla marki Unisono najciekawsze w kontekście tworzenia własnych kolekcji?
Ewelina Jarocka, Specjalista ds. PR Unisono: Stawiamy przede wszystkim na wygodę. Modele ubrań Unisono nie krępują ruchów, każda kobieta czuje się w nich swobodnie. Jednocześnie zachowujemy kobiece fasony i wybieramy twarzowe kolory.


Unisono jest obecne na polskim rynku od 2008 roku. Czy w tym czasie zaobserwowaliście zmiany w stylu ubierania się Polek? 
Polki od dłuższego już czasu zmieniają swój styl, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przywiązują większą uwagę do wyglądu, ich stylizacje są bardziej przemyślane, ciekawe. Wydaje mi się, że jest to efektem po pierwsze rozwoju interentu i ciągłym dostępem do najnowszych trendów, a po drugie traktowania mody mniej poważnie – zaczynamy się nią bawić i eksperymentować, co przynosi bardzo dobre efekty.
Jak opisaliby Państwo kobietę, która jest odbiorcą marki Unisono? Jest raczej tradycjonalistką, czy poszukuje nowoczesnych rozwiązań? Śledzi trendy? 

Nasze kolekcje kierujemy do kobiet nowoczesnych, które lubią się wyróżniać, mają własny niepowtarzalny styl i stawiają na wygodę. To jest moda casualowa z nutką nowoczesności i często niebanalnymi rozwiązaniami.


Najnowsza kolekcja marki na sezon wiosna / lato 2015. Jaka jest? Czym kierowali się projektanci? 
Wiosenno-letnia kolekcja Unisono to zestawienie oryginalnych form i wzorów oraz klasycznych modeli, które zawsze są aktualne. Pojawiły się w niej koszulowe bluzki, t-shirty i bluzy w kwiatowe wzory. Popularne są także desenie oparte na przedrukach gazetowych oraz oryginalne hasła, często wsparte cekinowymi aplikacjami. Wiosną do gry wchodzą białe sukienki i asymetryczne karmelowe spódnice w stylu country. Inspiracje stylem kowbojskim widoczne są głównie w postaci koszul w czarno-białą kratę oraz tunik często ozdobionych frędzlami. Mocnym akcentem w kolekcji są również bawełniane żakiety o klasycznym kroju oraz w formie kimona. Unisono stawia także na duże zewnętrzne kieszenie w bluzach, tunikach i narzutkach, czyniąc je jednym z najważniejszych elementów dekoracji sezonu wiosna-lato 2015.
Zobacz strefę marki Unisono na Domodi!

0 komentarze :

Prześlij komentarz