Venezia: wywiad z Eweliną Jarocką, specjalistą ds. PR


O roli dodatków oraz butach i torebkach, które uwielbiamy, rozmawiamy z przedstawicielami marki Venezia. W wywiadzie pojawia się też parę słów o nadchodzących trendach. Zapraszamy! 

Domodi: Akcesoria to bardzo ważny element garderoby każdego z nas. Często to one decydują o charakterze całego ubioru i są swego rodzaju „kropką nad i”. Czym najczęściej kierujemy się przy ich wyborze?
Ewelina Jarocka, Specjalista ds. PR marki Venezia: To zależy od sytuacji - jeśli dopiero zaczynamy kompletować zestaw i zaczynamy od wyboru akcesoriów, to wybieramy po prostu te, które nam się podobają. Natomiast w sytuacji odwrotnej - jeśli mamy już strój i do niego dobieramy akcesoria, to najczęściej działamy na zasadzie dopasowania lub kontrastu. Warto kierować się zasadą: Jeśli strój jest prosty, skromny, wówczas dobieramy bardziej odważne, charakterystyczne buty, czy torebkę, które wyłonią się na pierwszy plan i sprawią, że całość nie wyjdzie banalnie. Przy kreacjach bogatych, multikolorowych stawiajmy na stonowane dodatki. Warto pamiętać, że to właśnie kolor czy ciekawy fason butów ma największą „siłę rażenia” i jest ową „kropką nad i”.

Kiedyś torebkę dobierało się idealnie pod kolor butów czy teraz komplety są już passe? A może pewne połączenia nigdy nie wyjdą z mody?
Kilka lat temu utrzymywała się tendencja do łączenia butów i torebek w takim samym kolorze. Teraz modę traktujemy bardziej z przymrużeniem oka, bawimy się w łączenie kolorów i fasonów, więc odchodzimy od takich połączeń. Oczywiście warto znaleźć wspólny mianownik, ale reguły nie są tak jednoznaczne jak dawniej.Na co przy zakupie obuwia zwracają uwagę kobiety, a na co mężczyźni?
Wydaje mi się, że zarówno kobiety jak i mężczyźni stawiają na dobrą jakość i ciekawy wygląd, priorytetem jest jednak wygoda. Panie od czasu do czasu pozawalają sobie na odważniejsze fasony, a mężczyźni najczęściej stawiają na klasykę. Staramy się, aby buty marki Venezia odpowiadały potrzebom obu płci, dlatego nasze kolekcje cechuje bogactwo modeli i kolorów, które zawsze wpisują się w najnowsze trendy.

Marka Venezia na sezon wiosna / lato 2015 proponuje feerię energetycznych kolorów oraz modele eleganckich klasyków. Do kogo głównie kierujecie Państwo swoją ofertę?
Oferta marki Venezia kierowana jest do kobiet niezależnych, świadomych swojej wartości, które na bieżąco śledzą światowe trendy i wybierają z nich propozycje pasujące do ich własnego, indywidualnego stylu.

Zobacz strefę marki Venezia na Domodi!

0 komentarze :

Prześlij komentarz