Nowy sklep: Butik I Like!


Butik I Like! to renomowana marka odzieżowa, która tworzy ubrania, akcesoria i obuwie dla kobiet w każdym wieku. W ramach brandu funkcjonują trzy autorskie submarki: Rue Paris, Forever Pink i For Fitness oferujące odzież w stylu casual, smart casual i sportowym. 


Marka Rue Paris powstała z marzeń o przeniesieniu paryskiego szyku na polskie ulice. Każda kolejna odsłona to klasyka zinterpretowana na nowo. Ubrania w bazowych kolorach, zwykle bieli i czerni, zostają przełamane trendowym detalem, nowoczesnym krojem albo oryginalną fakturą, zyskując nowoczesny rys, któremu daleko do nudnej, korporacyjnej mody. 


Forever Pink to marka dedykowana młodszym Klientkom, dla których ubranie to nie tylko element garderoby, ale przede wszystkim element osobowości. W asortymencie dominują t-shirty i bluzy z nadrukami, ubrania z dresówki, denimu – wszystko utrzymane w klimacie dziewczęcego streetwearu. Z kolei multifunkcjonalna odzież sportowa sygnowana logo 


For Fitness jest kierowana do kobiet, które aktywnie spędzają czas wolny lub szukają ubrań, które podniosą komfort ich domowego wypoczynku. Modne wzornictwo, najwyższa jakość wykonania i rozsądna cena – to cechy, z jakim od 2001 roku nieprzerwanie do dziś są kojarzone wszystkie produkty Butik I Like!


Produkty Butik I Like możecie zobaczyć tutaj. 

0 komentarze :

Prześlij komentarz