Dizajn - Biznes - KrakówW dniach 22 - 31 maja odbędzie się Dizajn - Biznes - Kraków. Czego możemy się tam spodziewać? Wystawy elementów wyposażenia wnętrz i prac studenckich, targi dizajnu, warsztaty projektowania, panele dyskusyjne, wykłady i pokaz mody – to tylko część wydarzeń krakowskiego przedsięwzięcia mającego na celu promocję roli, jaką w nowoczesnej gospodarce i codziennym życiu może odgrywać dizajn.

Dizajn - Biznes - Kraków 2015 jest owocem współpracy powstającego Centrum Kreatywności i Dizajnu z krakowskimi instytucjami kultury, muzeami, uczelniami wyższymi, oraz Narodowym Centrum Kultury i głównym partnerem wydarzenia, Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. 


W ramach cyklu DIZAJN-BIZNES-KRAKÓW 2015 Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców i gości Krakowa niecodzienną mieszankę wydarzeń. Imprezę zainaugurują dwudniowe Targi D-B-K 2015, które odbędą się w dniach 22-23 maja na hali widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zwiedzający będą mogli zobaczyć czym mogą pochwalić się polscy projektanci – począwszy od studentów i absolwentów uczelni artystycznych, przez młodych, kreatywnych przedsiębiorców, aż po największe rodzime marki, które już sukcesu odniosły sukces w Polsce i za granicą. 

Do 24 kwietnia trwają zgłoszenia wystawców, do których gorąco zapraszamy. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć tutaj: http://dizajnbiznes.pl/targi-d-b-k-2015/

Szczegóły dotyczące programu DIZAJNU-BIZNES-KRAKÓW 2015 niedługo zostaną podane na stronie http://dizajnbiznes.pl

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.0 komentarze :

Prześlij komentarz