Relacja z Fashion Show & Workshops


Jak odnieść sukces w branży fashion? Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Szpilka Hobby Restaurant zorganizowali całodniowy event modowy we Wrocławiu. W trakcie wydarzenia odbyły się warsztaty, wykład oraz otwarty pokaz mody prac dyplomowych studentek wrocławskiej uczelni. Domodi było patronem tego wydarzenia, zapraszamy do zapoznania się z relacją!

„Radzka” radzi i pomaga kreować wizerunek.

Magdalena Kanoniak jest twórczynią pierwszego w Polsce modowego vloga. Jako "Radzka" opowiada o trendach, pokazuje codzienne stylizacje, inspruje i doradza. Jej kanał oglądają dziesiątki tysięcy internautów. Cenią ją za wiedzę, niepowtarzalny styl i sposób, w jaki komunikuje się z widzami. W listopadzie ubiegłego roku ukazała się jej książka "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!"- poradnik sylwetkowo-stylowy dla kobiet. Podczas Fashion SHOW & WORKSHOPS poprowadziła warsztaty dotyczące personal brandingu. Uczestnicy mogli dowiedzieć się m.in. jak w naturalny sposób zostać własnym profesjonalnym stylistą i jak budować własną markę w sieci.


Maksymiuk w akcji! Warsztat szycia DIY.

Anna Maksymiuk prowadząca vloga „Co za szycie” i właścicielka markii EM EM Szop odkrywała z uczestniczkami tajniki warsztatu szycia DIY, udowadniając tym samym, że moda nie zawsze wiąże się z wyjątkowo drogimi kreacjami znanych marek, ale przede wszystkim kreatywnością, precyzją wykonania i perfekcyjnie dopracowanymi detalami. Wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu z vlogerką, mogły samodzielnie pod okiem fachowca stworzyć własne niepowtarzalne projekty. Warsztaty realizowane były na maszynach legendarnej marki Łucznik.


Wróblewska o backstage’u modowych produkcji i motywacji w świecie wybiegów.

Dorota Wróblewska jest jednym z najbardziej cenionych producentów pokazów mody w Polsce. W tym roku po raz dziesiąty zorganizuje Warsaw Fashion Street. Wydarzenie każdego roku skupia najlepszych polskich projektantów oraz debiutantów modowych. Popularność tej imprezy rośnie z każdą edycją, czego dowodem są dziesiątki tysięcy widzów z całej Europy. Na kolejną edycję Warsaw Fashion Street w ramach wyróżnienia jej pierwszej kolekcji, została zaproszona absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Victoria Tymoshenko.


Pokaz mody w restauracji i na ulicy.

Wrocławianie w sobotni wieczór mogli sprawdzić, jakie trendy według młodych kreatorek zdominują ulice w nadchodzącym sezonie. W trakcie otwartego pokazu, który odbył się 23 maja w Szpilka Hobby Restaurant przy ulicy Oławskiej, swoje kolekcje zaprezentowały Paulina Rosłanowska, Anna Kozioł, Beata Gajdzik, Celestyna Hoć oraz Viktoria Tymoszenko. Absolwentki kierunku ,,Techniki projektowania ubioru jako forma kierowania wizerunku’’ z DSW udowodniły, że nie tylko zdobyły wiedzę na temat szeroko rozumianej mody i stylu, ale także posiadają praktyczne umiejętności by projektować autorskie kolekcje.


Pokaz mody był jednym z punktów programu całodniowego wydarzenia. Uczelnia kształci młodych kreatorów mody, stylistów, blogerów oraz producentów w ramach dziennikarstwa mody i stylu. Nasi studenci często mają okazję dotykać i doświadczać tego typu modowych wydarzeń. Niejednokrotnie sami również mają okazję współtworzyć własne pokazy, czego dowodem jest choćby Fashion Show & Workshops. – komentowała dr Agnieszka Węglińska, promotorka specjalności. Dolnośląska Szkoła Wyższa wspiera w sposób szczególny inicjatywy, które powstają w wyniku kreatywnej pracy naszych studentów – podkreśliła Katarzyna Sekścińska, koordynator wydarzenia z Biura Rekrutacji i Komunikacji Marketingowej DSW – najcenniejsze projekty to te, które możemy realizować wspólnie ze studentami jako wykładowcy – dodała.

0 komentarze :

Prześlij komentarz