Wrocław zaprasza Wenusjanki


Wrocławianki będą miały po raz kolejny okazję spotkać się z ciekawymi gośćmi, poruszyć niecodzienne tematy, a także wziąć udział w konkursach i zabawach – 25 maja 2015 po raz szósty odbędzie się konferencja pt. Wenusjanki we Wrocławiu. Domodi jest patronem medialnym tego wydarzenia!

Pierwszym rozmówcą będzie dermatolog i lekarz medycyny estetycznej - dr Edyta Engländer. Pani doktor jest założycielką autorskiego gabinetu dermatologii ogólnej i estetycznej we Wrocławiu. Jej specjalizacją są zaawansowane zabiegi wolumetryczne. Ponadto jest międzynarodowym trenerem zabiegu Sculptra i ekspertem rozpoznawalnych marek dermokosmetycznych. Absolwentką wydziału lekarskiego na Akademii Medycznej we Wrocławiu, uzyskała również I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Kolejnym gościem konferencji jest Magdalena Kanoniak, znana szerszej publiczości jako „Radzka” - osobista stylistka i twórczyni pierwszego w Polsce modowego vloga. W swoich nagraniach opowiada o modzie, prezentuje codzienne stylizacje, przygotowuje poradniki na temat stylu i mody, a także odwiedza z kamerą sklepy różnych marek dostępnych na rynku, gdzie prezentuje i komentuje ich asortyment. Jej kanał odwiedzany jest przez dziesiątki tysięcy internautów. Ceniona jest przez swoich odbiorców za wiedzę, niepowtarzalny styl i sposób, w jaki się z nimi komunikuje. W listopadzie ubiegłego roku na rynku wydawniczym pojawiła się jej książka „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!” – poradnik sylwetkowo-stylowy dla każdej kobiety.

Ostatnim zaproszonym gościem jest Magdalena Kobiałko – specjalistka w dziedzinie wizerunku i komunikacji. Od 10 lat pracuje w branży Public Relations, marketingu, a także zajmuje się organizacją imprez masowych. Ponadto prowadzi kursy wizerunkowe i komunikacyjne. Na swoim koncie ma współpracę z największym graczami na polskim rynku, jak i pracę na rzecz projektów Unii Europejskiej w dziedzinie innowacyjności i internacjonalizacji przedsiębiorczości. Jej codziennym działaniom przyświeca myśl: „Wiem co zrobić byś czuła się dobrze w swojej skórze zarówno prywatnie, jak i zawodowo”.

Na zakończenie wieczoru uczestniczkom czas umili Anna Hamel. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, śpiewająca w głównej mierze repertuar muzyki francuskiej. Jej występy pomagają otworzyć się słuchaczom na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili „zwykłego” dnia. Klimat, który tworzy na scenie jest połączeniem delikatności i subtelności z charyzmą i niepowtarzalną energią


Uczestniczki w trakcie konferencji będą miały również okazję do networkingu, będącego najlepszym sposobem do nawiązania nowych kontaktów. Cały wieczór po raz kolejny upłynie nam w atmosferze relaksu i oderwania się od codziennej rutyny poprzez przeżycie wielu inspirujących momentów.

Partnerami wydarzenia są:

Tołpa, Ziaja, Lirene, Quetto, Inspire, Kupiec, Akademia Języka Chińskiego WUSHI, Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Osobistego HELIOS, Wizaż-online.pl, Revitacell, Zielony Zagonek, Sofitel Old Town, Central Cafe, Mineral Zdrój, Maciejowy Sad.


Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation zajmująca się m.in. komunikacją adresowaną do kobiet. Więcej informacji o konferencji oraz zapisach dostępnych jest na stronie: http://wenusjanki.com.pl/.

0 komentarze :

Prześlij komentarz