Blogowy szał mam


W dniu 10 października 2015 r w Królewskim mieście Łęczycy odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. 

Będzie to spotkanie 25 blogerek, które dotrą na miejsce z całej Polski. Organizatorką spotkania jest Paulina Frontczak-Pawłowska, znana w świecie wirtualnym jako Ladymami. 

Spotkanie ma przede wszystkim na celu integrację blogerek, które prezentują różnorakie zainteresowania. Są to głównie matki prowadzące blogi parentingowe i lifestylowe. Będą też blogerki modowe oraz zajmujące się rękodziełem. 

Na spotkaniu organizowana będzie loteria oraz licytacja na rzecz podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Do eventu dołączyła liczna grupa sponsorów oraz partnerów, którzy wspierają go poprzez przekazywanie upominków dla blogerek, fantów na licytację oraz nagłaśniają spotkanie w mediach. Ich liczba wciąż się powiększa, a tym samym wydarzenie zapowiada się coraz bardziej interesująco.

Już niebawem na oficjalnym fanpage wydarzenia "Blogowy Szał Mam" rozpocznie się licytacja,  może w niej wziąć udział każdy, kto chce wesprzeć nasze działania. Dochód z licytacji przekazany zostanie na konto fundacji. 

Podczas spotkania zostaną przeprowadzone interesujące warsztaty i prelekcje. W pierwszej części zaprezentuje swoje produkty marka kosmetyków. Będą też warsztaty plastyczne, a także co nieco o zdrowym stylu życia. Planowane jest wiele atrakcji, o których będzie wiadomo bliżej terminu spotkania. 

Oficjalny fanpage spotkania Blogowy Szał Mam

Blog organizatorki spotkania Ladymami


0 komentarze :

Prześlij komentarz