PRACA: Account Manager - rynek wyposażenia wnętrz

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz – domodi.pl, allani.pl i homebook.pl. Jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska. Domodi.pl wystartowało w 2012 roku i w 1,5 roku osiągnęło status największego modowego social e-commercu w Polsce, Homebook.pl osiągnął to samo w wyposażeniu wnętrz. Nasze serwisy odwiedza ponad 7 milionów użytkowników miesięcznie.

Homebook to portal o tematyce wnętrzarskiej, skupiający tysiące sprofilowanych użytkowników, zainteresowanych aranżacją i dekorowaniem wnętrz. Oprócz inspiracji i porad ekspertów, użytkownicy mają dostęp do szerokiej i stale aktualizowanej bazy produktów znanych marek, dostępnych obecnie na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu homebook.pl poszukujemy pracownika na stanowisko:

Account Manager - rynek wyposażenia wnętrz

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: AM/11/2015

Opis stanowiska:
  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kolejnymi klientami serwisu homebook.pl – sklepami internetowymi oferującymi produkty wyposażenia wnętrz
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami oraz budowanie pozycji i pozytywnego wizerunku serwisu
  • wśród klientów
  • Monitorowanie rynku wyposażenia wnętrz
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży i wsparcie zespołu handlowców w codziennych działaniach

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie we współpracy ze sklepami internetowymi i firmami z branży wyposażenia wnętrz)
  • Nastawienie na sukces i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność aktywnego słuchania i badania potrzeb klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i budowania długofalowych relacji z klientami
  • Proaktywna postawa i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad funkcjonowania sklepów internetowych i wykorzystywanych przez nich sposobów promocji w internecie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy oraz systemu prowizyjnego
  • Pakiet medyczny po 3 miesiącach pracy (enel-med)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazne warunki pracy (organizujemy turnieje ping-ponga i piłkarzyków, w sezonie robimy grilla w ogrodzie, a cały rok mamy szafę pełną słodyczy)
  • Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i LM) wraz symbolem referencyjnym ogłoszenia na adres e-mail praca@domodi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

0 komentarze :

Prześlij komentarz