PRACA: E-mail marketing expert

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz – domodi.pl, allani.pl i homebook.pl. Jesteśmy od niedawna częścią Grupy Wirtualna Polska. Nasze serwisy odwiedza ponad 5 mln użytkowników miesięcznie.

Tworzymy jedną z największych społeczności na polskim rynku e-commerce. Zostaliśmy wyróżnieni na oficjalnej stronie FB jako jedna z 8 polskich firm, wykorzystująca z sukcesem narzędzia marketingowe FB. Jesteśmy wielokrotnym liderem comiesięcznych, branżowych raportów Sotrendera.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

E-mail Marketing Expert

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: EE/11/2015

Opis stanowiska:
  • Tworzenie i realizacja kampanii e-mail marketingowych
  • Przygotowywanie harmonogramu kampanii
  • Analizowanie działań użytkowników
  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu marketing automation
  • Analizowanie, wyciąganie wniosków oraz optymalizacja kampanii
  • Budowanie i utrzymywanie bazy klientów
  • Monitorowanie działań konkurencji, rynku oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu e-mail marketingu

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ugruntowana wiedza z zakresu e-mail marketingu poparta doświadczeniem
  • Umiejętność planowania i prowadzenia kampanii
  • Znajomość systemów do e-mail marketingu
  • Umiejętność analizy dużej ilości danych i wyciągania wniosków
  • Samodzielność, nastawienie na wyniki
  • Znajomość narzędzi do analizy prowadzonych kampanii
  • Znajomość HTML i CSS
  • Doświadczenie w realizacji e-mail marketing automation
  • Znajomość narzędzi do obróbki graficznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny po okresie próbnym [EnelMed]
  • Elastyczne godziny pracy, każdy przychodzi, o której mu pasuje
  • Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
  • Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i LM) wraz z symbolem referencyjnym ogloszenia na adres e-mail praca@domodi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

0 komentarze :

Prześlij komentarz