PRACA: Programista .NET

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz - domodi.pl, allani.pl i homebook.pl.  Jesteśmy  częścią Grupy Wirtualna Polska. Domodi.pl wystartowało w 2012 r. i szybko osiągnęło status największego modowego social e-commercu w Polsce, Homebook.pl osiągnął to samo w wyposażeniu wnętrz. Nasze serwisy odwiedza ponad 7 mln ludzi miesięcznie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:
Programista .NET
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: NET/11/2015

Opis stanowiska:

  • Szukamy kolejnej osoby, która nie boi się podjąć wyzwania i będzie współtworzyć serwisy odwiedzane już teraz przez miliony osób.
  • Pracujemy w najnowszych technologiach - MVC 5, SQL Server 2012/2014, .Net Framework 4.5, Visual Studio 2015 + Resharper, SolrCloud, Redis, MongoDb.
  • Oferujemy ambitną pracę w bardzo mocnym zespole.
  • Będziesz mieć duży wpływ na produkt i polski internet.
  • Nie będziesz się zmagać ze żmudnymi procedurami.

Wymagania:

  • Musisz naprawdę dobrze programować

Must have:

  • znajomość .Net framework
  • ASP .NET MVC
  • ASP.NET WebAPI
  • T-SQL,
  • ORM (Entity Framework / Dapper)
  • C#
  • XML

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie, ponieważ szanujemy Twoją pracę
  • Umowę w wybranej przez Ciebie formie
  • Pakiet medyczny po 3 miesiącach pracy [enel-med]
  • Elastyczne godziny pracy, każdy przychodzi, o której mu pasuje
  • Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
  • Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem już kolejną firmę z branży e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z nr.ref. w temacie wiadomości
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

0 komentarze :

Prześlij komentarz