Praca: Copywriter (praca zdalna)

Homebook.pl to cześć firmy Domodi Sp. z o.o. (operatora serwisów homebook.pl, domodi.pl oraz allani.pl.) wchodzącej w skład Grupy Wirtualna Polska.

Homebook to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Posiadamy ponad 2,5 miliona unikalnych użytkowników.

Inspirujemy zdjęciami wnętrz domów, mieszkań oraz ogrodów. Doradzamy w zakupach i udzielamy porad, dzięki współpracy z architektami i projektantami. Realizacje i projekty architektów, tworzące dział Inspiracje na Homebook.pl są największą baza polskich aranżacji wnętrz.

Współpracujemy z największymi markami z kategorii wyposażenia wnętrz, takimi jak: Ikea, Dekoria, Meble BRW, Meble VOX, Tubądzin

Copywriter
Nr ref.: CW/12/2015
Lokalizacja: zdalnie

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie contentu do serwisu homebook.pl
• Tworzenie artykułów inspiracyjnych, treści sponsorowanych i o charakterze prosprzedażowym w kategorii wystrój wnętrz
• Redagowanie treści i całościowe przygotowywanie artykułów na stronie internetowej
• Bezpośrednia współpraca z działem marketingu homebook.pl w zakresie dodatkowych usług copywriterskich

Oczekiwania:
• Dobry warsztat copywriterskiego potwierdzonego doświadczeniem i portfolio
• Umiejętność tworzenia kreatywnych tekstów, tzw. lekkie pióro
• Doświadczenie w przygotowywaniu treści o charakterze promocyjnym i inspirującym do zakupów
• Bardzo dobra znajomość zasad pisowni oraz korekty tekstów
• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, terminowość
• Zainteresowania z obszaru wystroju wnętrz oraz doświadczenie w pisaniu treści o podobnej tematyce będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane ukończenie studiów kierunkowych
• Na etapie zgłoszenia do rekrutacji wymagane portfolio – 3 teksty własnego autorstwa (preferowane teksty o charakterze promocyjnym)

Oferujemy:

• Współpracę o charakterze zdalnym
• Zadaniowy charakter współpracy, samodzielne zarządzanie swoim czasem
• Uczestnictwo w rozwoju wiodącego portalu z kategorii wyposażenia wnętrz w Polsce
• Współpracę z zespołem, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@domodi.pl z nr ref. w tytule maila.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

0 komentarze :

Prześlij komentarz