Praca: Menadżer Programu Partnerskiego

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz – domodi.plallani.pl i homebook.pl. Jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska. Nasze serwisy odwiedza ponad 7 milionów użytkowników miesięcznie.

Tworzymy jedną z największych społeczności na polskim rynku e-commerce. Zostaliśmy wyróżnieni na oficjalnej stronie FB jako jedna z nielicznych polskich firm, wykorzystująca z sukcesem narzędzia marketingowe FB. Jesteśmy wielokrotnym liderem comiesięcznych, branżowych raportów Sotrendera. Obecnie prowadzimy rekrutację do Działu Performance Marketingu na stanowisko Menadżera Programu Partnerskiego.

Menadżer Programu Partnerskiego
Nr ref.:PP/11/2015
lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:
• Całościowa opieka nad programem partnerskim firmy, w tym przygotowanie strategii, narzędzi, zasad współpracy.
• Budowanie i nawiązywanie relacji z partnerami programu (duzi wydawcy, blogosfera, właściciele stron internetowych).
• Samodzielne planowanie i egzekucja kampanii efektywnościowych w internecie oraz optymalizacja wyników kampanii pod ROI.
• Aktywna komunikacja programu partnerskiego oraz promocja kampanii prowadzonych z partnerami.
• Stały monitoring współpracy z wydawcami oraz rozwój programu.
• Analiza rynku internetowego oraz sieci afiliacyjnej w Polsce i za granicą.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w e-commerce,  mile widziane analogiczne doświadczenie w budowaniu programu partnerskiego lub praca w agencjach, u wydawców, czy w domach mediowych.
• Orientacja w zagadnieniach z zakresu performance marketing, reklamy display oraz RTB.
• Praktyka w zarządzaniu i optymalizacji kampanii internetowych.
• Doświadczenie w obsłudze wydawców, współpracy z klientami.
• Znajomość narzędzi analityki internetowej (Google Analytics).
• Biegłość w modelach rozliczeniowych CPA, CPC, CPM, CPL oraz optymalizacji ROI.
• Bardzo dobra znajomość MS Excel, umiejętność analizy danych  oraz umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia prognoz i rekomendacji.
• Myślenie strategiczne i proaktywność w działaniu.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat
- Pakiet medyczny po okresie próbnym  [EnelMed]
- Elastyczne godziny pracy, każdy przychodzi, o której mu pasuje
- Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
- Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w temacie wiadomości na adres praca@domodi.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

0 komentarze :

Prześlij komentarz