Praca: Sales Manager - display products

Sales Manager – Display Products
Nr ref.: SMD/11/2015
Lokalizacja: Wrocław lub Warszawa

Opis stanowiska:
- Ustalenie strategii działań reklamowych w serwisach domodi.pl, allani.pl, homebook.pl
- Rozwój aktualnych oraz kreowanie nowych produktów reklamowych w internecie
- Kreowanie polityki sprzedażowej w ramach oferty reklamowej
- Zarządzanie zespołem dedykowanych account managerów
- Negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami
- Projektowanie i koordynowanie dedykowanych kampanii u kluczowych klientów

Wymagania:
- Doświadczenie w kreowaniu oferty reklamowej w internecie
- Sukcesy w sprzedaży produktów reklamowych w internecie, w tym form niestandardowych
- Umiejętność tworzenia prognoz i wyznaczania planów sprzedażowych
- Biegłość w zakresie różnych modeli rozliczeń reklamy internetowej
- Wysokie umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami handlowymi
- Doświadczenie w pracy z działami redaktorskimi

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat
- Pakiet medyczny po okresie próbnym [EnelMed]
- Elastyczne godziny pracy
- Bardzo przyjazne warunki pracy
- Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@domodi.pl z nr ref. w tytule maila.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

0 komentarze :

Prześlij komentarz