Praca: Specjalista ds. analityki internetowej

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz – domodi.pl, allani.pl i homebook.pl. Jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska. Nasze serwisy odwiedza ponad 7 milionów użytkowników miesięcznie.

Współpracujemy z czołówką renomowanych marek i sklepów internetowych, które w naszej galerii handlowej prezentują ponad 500 tysięcy produktów. Naszą rolą jest wspieranie sprzedaży w sklepach partnerskich, wzmacnianie popularności i wizerunku ich marki. Wykorzystując różne formy promocji oferty, pomagamy naszym Partnerom w realizacji celów sprzedażowo –marketingowych.

Specjalista ds. Analityki Internetowej
Nr ref.: SAI/12/2015
lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:

- Analizowanie danych i przygotowanie rekomendacji zmian maksymalizujących sprzedaż (narzędzie google analytics)
- Analiza współpracy Działu Handlowego ze sklepami internetowymi i przygotowanie rekomendacji w zakresie optymalizacji współpracy z serwisami Domodi
- Rozwój narzędzi analitycznych w firmie
- Przygotowywanie raportów i analiz odpowiadających na bieżące potrzeby działu handlowego

Wymagania:

- Praktyczna wiedza z obszaru analizy sprzedaży produktów w Internecie
- Znajomość narzędzi analityki internetowej (np. Google Analytics)
- Bardzo dobra znajomość MS Excel i doświadczenie w pracy z bazami danych (mile widziana znajomość VBA)
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i zdolności logicznego myślenia
- Znajomość mechanizmów działania sklepów Internetowych
- Zainteresowania z obszaru optymalizacji serwisów internetowych

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat
- Pakiet medyczny po okresie próbnym [EnelMed] oraz Multisport
- Elastyczne godziny pracy
- Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
- Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@domodi.pl z nr ref. w tytule maila.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

0 komentarze :

Prześlij komentarz