Praca: UX designer

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 3 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz – domodi.pl, allani.pl i homebook.pl. Jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska. Nasze serwisy odwiedza ponad 7 milionów użytkowników miesięcznie.

Współpracujemy z czołówką renomowanych marek i sklepów internetowych, które w naszej galerii handlowej prezentują ponad 500 tysięcy produktów. Naszą rolą jest wspieranie sprzedaży w sklepach partnerskich, wzmacnianie popularności i wizerunku ich marki. Wykorzystując różne formy promocji oferty, pomagamy naszym Partnerom w realizacji celów sprzedażowo – marketingowych.

UX Designer

Nr ref.: UX/12/2015

lokalizacja: Wrocław
Opis stanowiska:
- Tworzenie makiet i prototypów serwisów oraz aplikacji
- Ocena serwisów pod kątem logiki i łatwości użycia
- Opracowywanie badań użyteczności
- Przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchu i zachowań użytkowników
- Weryfikacja nowych rozwiązań za pomocą dostępnych narzędzi analitycznych

Oczekiwania:

- Doświadczenie w obszarze UX w dużych komercyjnych projektach
- Umiejętność projektowania makiet i interakcji
- Doświadczenie w optymalizacji konwersji
- Analityczne myślenie i umiejętność argumentacji proponowanych rozwiązań
- Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru projektowania interfejsów i ich użyteczności pod kątem potrzeb użytkownika, jak również technologii webowych
- Znajomości trendów w User Experience Design
- Doświadczenie w pracy z narzędziami do tworzenia makiet

Oferujemy:

- Współpracę w preferowanej przez Ciebie formie
- Pakiet medyczny po okresie próbnym [EnelMed] oraz kartę Multisport
- Elastyczne godziny pracy
- Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
- Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w temacie wiadomości na adres praca@domodi.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Domodi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

0 komentarze :

Prześlij komentarz