Wyniki konkursu Domodi x Julia KobusMamy już dla Was długo wyczekiwane wyniki konkursu z Julią Kobus. Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Niełatwo było wyłonić jedną osobę spośród ponad 500 komentarzy. Zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje:

"Dla mnie wygrywa stylizacja Julki! Zacznę od tego, że jestem ogromną fanką grandżu - nie tylko muzyki, ale również stylu. Outfit Julki wybitnie wpisuje się w ten styl, jak i również sama jej osoba - totalnie na luzie, lekko ekstrawagancka odpowiada stylowi ludzi grandżu. Mimo iż dziewczyna ma bardzo subtelną urodę, to swoim sposobem bycia udowadnia, że ma w sobie tę nutę rebelii i rockk n rolla! :) Czego tutaj nie zauważam niestety u koleżanki w tiulowej zwiewnej sukience (która nota bene) również wygląda ładnie. Mnie jednak przekonuje tu buntowniczy look Julki . Przypomina mi tu fankę moich ulubionych zespołów sceny grunge lat dziewięćdziesiątych ze Seattle. Wszystko jest spójne i konsekwentne! totalny odjazd, bomba :)"


Gratulujemy Martine Reiner!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!


1 komentarze :