Targi butów i torebek - musisz tam być!


Zapraszamy Państwa na pierwsze w Polsce Targi Butów i Torebek, czyli zatrzęsienie producentów i sprzedawców butów oraz torebek w jednym miejscu.

Przyszykujcie się na moc wrażeń. Na imprezie nie zabraknie torebek na każdą okazję, a także wszelkiej maści butów wizytowych, pięknych szpilek, sportowych, rzadkich sneakersów, roboczych, tanecznych, oraz wielu innych. To będzie skarbnica możliwości zarówno dla osób szukających nowych trendów jak i dla chcących znaleźć kontrahenta. Jeśli uważacie, że nie znajdziecie tam nic dla siebie to nic bardziej mylnego! To świetna okazja do spotkania świetnych projektantów w jednym miejscu oraz do skorzystania z nawet 80% wyprzedaży! Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie z naszych targów zawiedziony!

9-10 KWIETNIA 2016
PAŁAC KULTURY I NAUKI
WARSZAWA
www.TargiButowiTorebek.pl

W chwili obecnej chęć udziału w wydarzeniu potwierdziło ponad 21 tys. osób. Zapraszamy do śledzenia nas online TUTAJ


Co nas wyróżnia?

  • Strefa wyprzedaży, czyli markowe buty do -80%.
  • Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski i tysiące produktów.


Poza obszernym asortymentem przygotowaliśmy również warsztaty, szkolenia a w nich m.in.:

  • Wystąpieniach stylistów warsztatów dla Kobiet "LadyNova", którzy na żywo przeprowadzą dla Was metamorfozy oraz podpowiedzą jak dobierać buty i torebki.
  • Instruktaż chodzenia na obcasie.
  • Jak kupować buty na obcasie - od czego zacząć, jak sprawdzić jaką wysokość obcasa powinnyśmy mieć, jak sprawdzić już w sklepie czy będą później wygodne.
Materiały prasowe

Zapraszamy też do udziału w konkursie, w którym do zdobycia są bilety na wydarzenie: TUTAJ.

0 komentarze :

Prześlij komentarz