WYNIKI KONKURSU DOMODI X MIND OF LAURA
Mamy już dla Was wyniki konkursu z Mind of Laura. Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Niełatwo było wyłonić jedną osobę spośród wielu komentarzy komentarzy. Zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje:


"Hej! Spodobały mi się obie stylizacje, jednak za bardziej udaną uważam stylizację Laury. Co prawda nie wybrałabym dokładnie takiej samej dla siebie ze względu na to, że w podobnych kreacjach wyglądałabym zdecydowanie młodziej niż w rzeczywistości, jednak w odniesieniu do Laury i typu jej urody należy zwrócić uwagę na to, jak ubiór podkreślił blask jej włosów i wydobył subtelną głębię. Laura emanuje naturalną kobiecością, co bardzo cenię oraz podkreśla młodzieńczy urok i lekkość - i to jest ważne na weselu, wydarzeniu przepełnionym radością, niezwykle ważnym dla młodości (oczywiście nie tylko :) ). Ubrana jest elegancko, ale też wygodnie. Chciałabym jeszcze nawiązać do tego co Laura powiedziała o czasie wyprawiania wesel - są to głównie ciepłe pory roku, do których niekoniecznie pasuje mi czarna ramoneska, szczególnie w połączeniu zaprezentowanym przez Olę. Chociaż na ogół bardziej podobają mi się stylizacje "z pazurem", to jednak uważam, że nie są odpowiednie na taką okazję. Kontrast między sukienką a ramoneską i rajstopami przyciąga uwagę, a na weselu w centrum uwagi powinna znajdować się panna młoda, dlatego warto trzymać się klasycznej formy i bezpieczniej będzie wybrać nieco skromniejszą, dziewczęcą, subtelną kreację, która nikogo nie urazi. Ważne jest, aby dobrze się bawić i tańczyć, dlatego popieram wybór balerinek zamiast obcasów, których noszenie po całym wieczorze pełnym wrażeń może stać się męczące. Mimo wszystko nie można zaprzeczyć, że obie panie wyglądają uroczo, a ich stylizacje zostały starannie dobrane, z dbałością o każdy szczegół :)"

Gratulujemy Natalia Piotrowska!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

0 komentarze :

Prześlij komentarz