WYNIKI KONKURSU DOMODI X Klaudia Łepkowska
Mamy już dla Was wynikkonkursu z Klaudia Łepkowską. Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Spośród wielu komentarzy zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje komentarz:

Obydwa makijaże są uniwersalne i piękne na swój sposób. :) W każdym z nich się jest coś wyjątkowego. Dziewczyny pokazały lekki, dziewczęcy makijaż, który idealnie się sprawdzi na letnie, gorące dni. Klaudia postawiła na rozświetloną cerę, co baardzo mi się podoba- szczególnie latem. Kasia ociepliła twarz bronzerem, dzięki czemu wyglądało to jak naturalna opalenizna, lubię na co dzień stosować tę technikę. Dziewczyny pokazały, że nie potrzebujemy wielu kosmetyków, by wyglądać pięknie. Klaudia wykorzystała bronzer, który ma na twarzy, do zaznaczenia załamania powieki, a Kasia użyła do powiek rozświetlacza, przy pomocy którego zaznaczyła miejsca na twarzy. Dziewczyny udowodniły, że aby wydobyć jeszcze bardziej naturalne piękno wystarczy lekko podkreślone oko, delikatne usta oraz wyrównany koloryt twarzy. Bardziej jednak przypadł mi do gustu makijaż Klaudii, ponieważ dodatkowo pomalowała brwi- a jak wiadomo brwi to rama twarzy :)"

Gratulujemy Edyta K. !

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

1 komentarze :